Mléčná s kokosem 52% Maya Mountain Cacao mléčná čokoláda BIO

Kód: 3825
115 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak nám chutná: jemně krémová mléčná čokoláda s kokosovo-oříškovou příchutí.

Rok sklizně: 2017

Mléčnou čokoládu s kokosem jsme připravili z výběrových kakaových bobů z Belize, kde je pěstují mayské komunity kmene Mopan a Q’eqchi’. Přidáním sušeného plnotučného mléka a sušeného kokosu jsme dosáhli příjemné chuti mléčné čokolády s jemným kokosovým nádechem.

Složení: kakaové boby*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, sušené mléko*, kokos (6%)*.

Obsah kakaové sušiny nejméně 52%.

Váha: 50 g

 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Herůfek je značka kvalitní čokolády, která se vyrábí z kakaových bobů v BIO kvalitě od malofarmářů z provincie Duarte, na severu Dominikánské republiky. Herůfek přináší na trh společnost Öko Caribe, kterou v roce 2006 založili Gualberto a Adriano Acebey Torrejonovi s cílem nabídnout na trh nejen vynikající čokoládové výrobky, ale zajistit také obživu mnoha obyvatelům této země. Komunitní pěstování kakaových bobů z malých farem je výhodnější, protože se lidé mohou věnovat své práci důsledněji, a tím pádem nabídnout vyšší kvalitu, než u sklizně kakaových bobů z velkých plantáží.

Čokoláda Herůfek je doslazována pouze třtinovým cukrem, neobsahuje žádné chemické příměsi, barviva, konzervanty ani jiné chemické látky. Můžete si doma z hořké čokolády připravit i čokoládový nápoj s kravským či rostlinným mlékem. Je to jedna z nejchutnějších a nejvyhledávanějších čokolád dostupných v České republice.