Čokoláda BIO

Máte chuť na něco sladkého? Jistě vám přijde vhod dobrá čokoláda!

Nejedná se o žádný hřích - ba naopak, mlsání kvalitní čokolády může vašemu tělu dokonce prospět!

Ano, je pravda, že čokoláda obsahuje veliké množství cukru. Ovšem vše záleží na množství, které si dopřejete. Kousek kvalitní čokolády denně může naopak posílit vaše zdraví. Tím spíše, když se tímto způsobem vyhnete mlsání jiných cukrovinek.

Čokoláda obsahuje kakao, a právě to je zdrojem mnoha důležitých látek pro lidské zdraví.

Obsahuje vitamíny B a K, minerály a důležité stopové prvky. Je zdrojem theobrominu s povzbuzujícími účinky. A naleznete v ní velké množství antioxidantů, které tělo chrání před srdečními chorobami a ničí škodlivé volné radikály.

Ideální proto je, zvolit si opravdu kvalitní bio čokoládu s vysokým množstvím kakaa.

Všichni moc dobře víme, že právě čokoláda příznivě působí na lidskou psychiku a zlepšuje náladu. To je dáno tím, že stimuluje činnost mozku a zlepšuje jeho prokrvení.

Jak je tedy vidět, tak malého kousku čokolády denně se není nutné obávat. Jde jen o to, abyste si zvolili tu správnou.

Skvělou volbou je jistě bio čokoláda s vysokým obsahem kvalitního kakaa. Vyrábí se z kakaových bobů ceněné odrůdy Criollo, která se pěstuje při okrajích amazonského pralesa. Typickým znakem této odrůdy je výrazné aroma a bohatá škála ovocných a kořeněných chuťových odstínů. Výsledkem je dokonale jemná a krémová čokoláda s nezaměnitelnou chutí s nádechem citrusů a koření.

Tuto ručně vyráběnou pochoutku, jejíž recept se dědí z generace na generaci, si můžete vychutnat v podobě malých kousků, které jsou ideální porcí pro každého. Malý kousek prémiové čokolády spolehlivě zažene vaši chuť na sladké a dopřeje vám výjimečný požitek intenzivní chuti.

Vybírat můžete z nabídky kvalitní hořké, mléčné i bílé čokolády – jisté je, že si mezi nimi najdete právě takovou, jakou máte nejvíce rádi.

 
  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1