3 bambusová brčka

Kód: 3065
75 Kč
Skladem

Balení obsahuje 3x kusy bambusových brček.

Aby vám brčka co nejdéle vydržela, doporučujeme je vysušit a tímto kartáčkem vyčistit po každém použití.

af438e7ca2bff8b1d4a9c26de5567fca-11

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že plastová brčka patří mezi TOP 5 předmětů znečišťujících oceány?

Víte, že většinu plastových brček nelze nijak recyklovat?
 
A jak je na tom bambus?
 
  • Je rozložitelný, nezanechává po sobě v přírodě žádnou stopu.
  • Jedná se o 100% přírodní materiál, šetrný k naší planetě.
  • Je odolný. Brčka z něj slouží k opakovanému použití - neabsorbuje žádné pachy ani chutě.

 

Složení brček: 100% bambus

 
 
 

Poctivá ruční práce

Bambus pochází od rodin, žijících na jednom krásném filipínském ostrově. Každý, kdo se na výrobě brček podílí, dostává za svoji práci poctivě zaplaceno.

Celý proces výroby začíná v bambusovém lese. Bambus se nařeže do potřebné délky a poté se nechává zhruba 2 týdny sušit, aby se z něj dostala vlhkost (během tohoto procesu změní bambus barvu ze zelené na hnědou). Poté se brčka ručně brousí. Následuje důkladné umytí a sušení.

 

 
  
 

Jak je umývat a skladovat?

  • Brčka jsou určena k opakovanému používání
  • Nejlepším řešením je umývat brčka pod tekoucí vodou a zevnitř je čistit speciálním kartáčkem, který k Vaší objednávce rádi dodáme.
  • Brčka nechte vždy zcela vyschnout a skladujte je v otevřeném prostoru.


Jaké mají rozměry?

Standardně dodáváme brčka o délce 20 cm. Po domluvě není problém vyrobit brčka i jiné délky. Průměr brček se může lehce lišit, nevyrobil je totiž stroj, ale příroda.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.