Dominican republic 72% single origin öko caribe tmavá čokoláda BIO

Kód: 3820
115 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak nám chutná: hluboká čokoládová chuť protkaná tóny červeného ovoce.

Rok sklizně: 2019

Společnost Öko Caribe založili Gualberto a Adriano Acebey Torrejonovi v roce 2006. V současné době vykupují kakaové boby od více než 160 malofarmářů z oblasti provincie Duarte. Öko Caribe zajišťuje centrální zpracování bobů po sklizni a díky blízkému vztahu s farmáři poskytuje nejen poradenství v oblasti pěstování, ale také finančně pomáhá místním komunitám.

Složení: kakaové boby*, třtinový cukr*, kakaové máslo*. *bio

Obsah kakaové sušiny min. 72%

Váha: 50g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Herůfek je značka kvalitní čokolády, která se vyrábí z kakaových bobů v BIO kvalitě od malofarmářů z provincie Duarte, na severu Dominikánské republiky. Herůfek přináší na trh společnost Öko Caribe, kterou v roce 2006 založili Gualberto a Adriano Acebey Torrejonovi s cílem nabídnout na trh nejen vynikající čokoládové výrobky, ale zajistit také obživu mnoha obyvatelům této země. Komunitní pěstování kakaových bobů z malých farem je výhodnější, protože se lidé mohou věnovat své práci důsledněji, a tím pádem nabídnout vyšší kvalitu, než u sklizně kakaových bobů z velkých plantáží.

Čokoláda Herůfek je doslazována pouze třtinovým cukrem, neobsahuje žádné chemické příměsi, barviva, konzervanty ani jiné chemické látky. Můžete si doma z hořké čokolády připravit i čokoládový nápoj s kravským či rostlinným mlékem. Je to jedna z nejchutnějších a nejvyhledávanějších čokolád dostupných v České republice.