ClickCease
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 000 Kč

Kondicionér BIO aloe vera a BIO med (suché a barvené), 250ml

Kód: 014582
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kondicionér kombinuje přírodní pečující a zklidňující přísady, jako je luční olej, náš BIO a fairtrade med a šťávu z aloe vera. Jemná vůně medu zanechá vaše vlasy jemné a dobře ošetřené.

Typ vlasů: suché a barvené vlasy

Použití: Naneste kondicionér na vlhké, čisté vlasy. Věnujte zvláštní pozornost tomu, abyste dobře vmasírovali po celé délce vlasů. Nechte několik minut vstřebat. Důkladně opláchněte a dejte pozor, aby se vám nedostal do očí.

Objem: 250ml

Ingredients :  Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, C14-22 Alcohol, Dicaprylyl Ether, Brassica Alcohol, Undecane, Limnanthes Alba Seed Oil, Mel*, Brassicyl Isoleucinate Esylate, Tridecane, Arginine, C12-20 Alkyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sclerotium Gum, Parfum, Linalool, Limonene.

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

Výrobce: de Traay, Postbus 447, Holandsko-8200 AK Lelystad. Distributor: Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Zdravá výživa hýbe světem a lidé dnes mají obecně větší zájem pečovat o své vlastní zdraví, než tomu bylo krátce po sametové revoluci. Zdravé výživě se věnuje také řada nadšenců, kteří nabízí výživové doplňky a zdraví prospěšné potraviny. Jedním z nich je i společnost Zdravý Den.

V nabídce stálého sortimentu naleznete kromě zelených potravin a superpotravin i kokosové produkty (olej, máslo, mléko, vodu, strouhaný kokos), přirozená rostlinná sladidla, zdravé snídaně a proteinové směsi, ájurvédské produkty, kakao a čokoládu, ořechy a semínka a potřeby ke klíčení.

Věnujte pozornost hořčíku a vitamínu C – v nabídce neschází ani vitamínové doplňky, které jsou v současné době nejžádanější a také nejdůležitější. Vitamín C potřebujeme pro posílení imunity, zvláště v souvislosti s infekčními chorobami, kdy je organismus oslabený pod vlivem stresu. A hořčík (magnézium) bychom měli doplňovat pravidelně vzhledem k jeho sníženému obsahu v potravinách v důsledku nešetrného pěstování a zpracování většiny potravin.