Kombucha houba a násada 8 cm průměr

Kód: 4093
249 Kč
Skladem

Vše potřebné najdete v kombucha kitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká násada 8 cm včetně nálevu.

Poslední dobou se mnoho jedinců snaží stravovat zdravým způsobem. Není ani tajemstvím, že se vyhledávají produkty, které si lze doma vypěstovat nebo vyrobit. Mezi takové patří Kombucha, která přináší mnoho přínosných benefitů. Je pravdou, že je mylně pokládána za houbu, která se při správné péči vyvíjí a roste. Ovšem ve skutečnosti se jedná o neviditelné kvasinky uvnitř, které jsou ale velmi zdravé pro lidský organismus.

Pokud hledáte houbu, násadu, kulturu kombuchy. Nebo i scoby či fungus nebo mateční starter kombuchy, to je přesně ono.

Kvašený nápoj různých chutí

S Kombuchou se musí dobře zacházet a poté bude velmi úspěšný její chov. V podstatě vše zvládne každý začátečník, jelikož základem pro její růst bude pouze kvalitní čaj, cukr a samozřejmě matka Kombucha. Ve výsledné fázi si každý připraví zdravý nápoj podle chuti. Není problém jej smíchat s ovocnou nebo zeleninovou šťávou. Mohou se zde objevit tóny květin, medu nebo dokonce chuť perlivého jablečného moštu. S Kombuchou se rozhodně nudit nebudete a ještě prospějete svému zdraví.

Opakovací cyklus je neomezený a při správné péči Vám bude krásně růst a množit.

Země původu: Česká republika

5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 16.4.2024
Děkuji za skvělou kombuchu! V nové rodině se jí daří.
5
MB Avatar autora | 26.3.2024
Velká spokojenost. Kombuchu zkouším poprvé a skvěle se jí daří a je výborná.
5
Avatar autora | 5.3.2024
Rychlé doručení, dobře zabalené a hned se scoba chytla a vyrábí skvělou kombuchu.
5
MB Avatar autora | 5.3.2024
Velká spokojenost s produktem od vás děkuji
5
JK Avatar autora | 4.3.2024
Maximalni spokojenost s kombuchou, perfektne zabalena a pěkně přirůstá.
1
JS Avatar autora | 15.2.2024
Přišlo mi mini plátýnko od Stevikomu, vůbec ne produkt který je avizovaný na foktách
1
Avatar autora | 15.2.2024
Kombuchu již pěstujeme nějaký rok, tak jsme se rozhodli, že letos zakoupime novou ... Přišla hezky zabalená s návodem, avšak po zalití na cca třetí den celá zplesnivěla včetně okolního čaje... Netuším, z jakého důvodu, nikdy se nám to nestalo, takže šla do koše
5
MP Avatar autora | 21.1.2024
Jsem velice spokojen, vyzkoušel jsem vice značek se kterými jsem nebyl spokojen !!! ale značky nebudu jmenovat, když přijela tato byl jsem mile překvapen že byla v chlazeném boxu to velice oceňuji už po dvou dnech byla patrná nová kultura, momentálně už mám rozmnoženo na tři sklenice takže velká spokojenost může jen doporučit.
5
KM Avatar autora | 10.1.2024
Jsem nadšena, rychla doprava, skvěle zabalené +návod. Kombuchu dělám 1x týdně a je geniální.
5
Avatar autora | 29.12.2023
Doručenie bez problém, krásne zabalené i s návodom. Kultúra pekne rastie, za mňa plná spokojnosť :-)
5
ŠŘ Avatar autora | 4.10.2023
Jsem velice spokojená. Krásně se množí a nápoj úžasný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.