Keramická miska na klíčení 16 cm černá

Kód: 3927
730 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozřejmě si můžete vybrat různé druhy semínek a tak si chuťově obohatit jídelníček. Pojídání klíčků rozhodně není žádný novodobý trend, ale naše generace se k němu opětovně navrací. Je samozřejmé, že si hotové klíčky lze i zakoupit, ale keramická miska na klíčení 16 cm antracit se vám tak zalíbí, že sami uvidíte, že to půjde velmi jednoduše i u vás v kuchyni. Možná nebude trvat ani týden a zdroj bílkovin a dalších prospěšných látek budete mít připravený k pojídání nebo servírování na různé další pokrmy.

Nepotřebujete zkušenosti

V tomto případě se postačí držet návodu, který rozhodně není nijak složitý a o všechno ostatní se postará příroda. Semínka skutečně nepotřebují žádnou speciální dozor, pouze správný přísun vody. Keramická miska vám nijak překážet nebude a naopak bude to i velmi pěkná dekorace v kuchyni. Navíc stále po ruce, tudíž není třeba ji nijak šetřit. Klíčky se dají různě obměňovat a chuťově si tak lze zpříjemnit i další pokrmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eschenfelder je německá společnost, kterou založil v roce 1988 Frank Eschenfelder. Strojní a elektrotechnický inženýr si vytyčil nesnadný cíl navrhnout a zhotovit prototyp a posléze i sériově vyrábět ruční zařízení pro domácí výrobu obilných vloček. Firmu po smrti jejího zakladatele převzala jeho životní partnerka a od roku 2022 jeho dcera.

V současné době kromě mlýnků na výrobu vloček firma Eschenfelder nabízí misky a sklenice na klíčení semínek. Misky i sklenice se prodávají samostatně nebo v sadách, a kdo má zájem, může si doma pěstovat obilné klíčky i v několika sklenicích najednou. Výhodou těchto nádob na klíčení je velmi jednoduchá údržba i samotný proces klíčení, se kterým si poradí i děti.

Lisy na obilí na výrobu vloček a nakličovací misky a sklenice lze využít jako námět na dárek k Vánocům či k narozeninám pro každého vyznavače zdravého životního stylu, jsou to velmi pěkně zpracované výrobky po technické i estetické stránce.