Keramická miska na klíčení 21,5 cm černá

Kód: 3930
980 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčky jsou skutečně velmi přínosné pro lidský organismus. Tělo je snadněji vstřebává a tak jsou daleko přínosnějším zdrojem, že tabletované produkty. Pro více početnou rodinu se rozhodně vyplatí keramická miska na klíčení 21,5 cm antracit, která poskytne dostatečné množství čerstvých a chutných klíčků, které nevyžadují žádnou příliš velkou péči. V podstatě jim postačí správné rozložení na sítko, které je součástí keramické misky a poté přísun vody.

Keramická miska je velmi praktická

  • Barevně se hodí jako dekorace do kuchyně.
  • Je dostatečně prostorná pro větší množství semínek.
  • Velmi snadno se udržuje v čistotě a nevadí jí ani klasické mycí prostředky nebo mytí v myčce.
  • Vytváří skvělé zázemí pro klíčení, jelikož semínka se nenamáčí ve vodě jako u jiných produktů na klíčení. Tudíž nedochází k hnilobě či jinému znehodnocení.

Klíčení je skutečně velmi jednoduché a v podstatě je tento zelený poklad stále při ruce, což je naprosto výhodné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eschenfelder je německá společnost, kterou založil v roce 1988 Frank Eschenfelder. Strojní a elektrotechnický inženýr si vytyčil nesnadný cíl navrhnout a zhotovit prototyp a posléze i sériově vyrábět ruční zařízení pro domácí výrobu obilných vloček. Firmu po smrti jejího zakladatele převzala jeho životní partnerka a od roku 2022 jeho dcera.

V současné době kromě mlýnků na výrobu vloček firma Eschenfelder nabízí misky a sklenice na klíčení semínek. Misky i sklenice se prodávají samostatně nebo v sadách, a kdo má zájem, může si doma pěstovat obilné klíčky i v několika sklenicích najednou. Výhodou těchto nádob na klíčení je velmi jednoduchá údržba i samotný proces klíčení, se kterým si poradí i děti.

Lisy na obilí na výrobu vloček a nakličovací misky a sklenice lze využít jako námět na dárek k Vánocům či k narozeninám pro každého vyznavače zdravého životního stylu, jsou to velmi pěkně zpracované výrobky po technické i estetické stránce.