Mělké sítko pro Microgreens

Kód: 9120
39 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sítko pro pěstování microgreens je skvělý pro každého, kdo má rád čerstvou zeleninu a bylinky. Toto sítko vám umožní snadno a efektivně pěstovat microgreens přímo ve vaší kuchyni nebo jídelně. Pěstování s perlanem nebo gelem.

 

Typ

Mělké sítko pro Microgreens

Rodina

Microgreens, Regrow

Barvy

průsvitná

Hmotnost

0.030727kg

Výška

1.8cm

Šířka

12.9cm

Hloubka

12.9cm
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Plastia si zakládá na tom, že není z Číny, ale z Vysočiny. Vyrábí a prodává již 25 let v originálním designu celou řadu zajímavých pomůcek, které poskytují zájemcům o domácí pěstování rostlin mnoho radosti. Ve výrobním programu se nachází například sady pro pěstování zeleniny, závěsné a stolní květináče, truhlíky terakota, nádoby na bioodpad a vermikompostéry, dekorativní předměty pro floristiku, vysoké pěstební nádoby a také klíčící misky Microgreens.

Microgreens se dnes stalo obrovským hitem, protože si můžete doma vypěstovat po celý rok mladé živé rostlinky a sklízet je prakticky nepřetržitě. Postačí mít několik klíčících misek a v nich třeba rukolu, fazolky mungo nebo adzuki, řerichu či brokolici a budete mít pro každý den dostatek rostlinek na chléb s pomazánkou.

Výrobky Plastia jsou zdravotně nezávadné a certifikované pro styk s potravinami, snadno se udržují v čistotě a jak už zde bylo řečeno, není to Made in China, ale poctivá česká práce z Českomoravské vrchoviny.