my homemade Lemonade Černý Rybíz 1L

Kód: 7222
399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odšťavňování ovoce dnes patří k běžným činnostem vyznavačů zdravého životního stylu. Ovocná šťáva má totiž podstatnou výhodu ve srovnání s ovocem, je koncentrovaná a neobsahuje vlákninu, tudíž se všechny důležité živiny velmi rychle vstřebávají v trávicím traktu.

Máme tak k dispozici výborný zdroj v přirozené podobě, jaký nám daruje sama příroda, a to bez konzervačních látek a dalších zbytečných aditiv.

Z koncentrovaného ovocného sirupu bez chemických aditiv lze připravovat výbornou domácí limonádu, stačí jej naředit čistou vodou, nejlépe odstátou ze skleněné láhve (karafy), zbavené chlóru, případně filtrovanou.

Výrobek je dodáván v láhvi ze zdravotně nezávadného křemičitého skla, které do sirupu neuvolňuje žádné škodliviny, a nezpůsobuje jeho degradaci. Doporučuje se uchovávat sirup v chladničce, nikoli v mrazáku kvůli ztrátě některých cenných živin a enzymů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.