my homemade Lemonade Černý Rybíz 1L

2792
Neohodnoceno

389 Kč
Kategorie: My homemade
Hmotnost: 10 kg
 

Naše babičky považovaly černý rybíz za velmi prospěšné ovoce, proto se také často vyséval na zahradách, a možná, že i vy sami, nebo vaši známí takový keř na zahradě mají. Z rybízu lze připravit vynikající koláč, ale vyplatí se využít především jeho čerstvé šťávy.

Černý rybíz je také jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce pro výrobu sirupů, které jsou pro lidský organismus cenné především v zimě. Šťávu si pochopitelně můžete dopřát po celý rok, je obrovskou zásobárnou vitamínu C, pektinu, bioaktivních flavonoidů a silic a také antioxidantu resveratrolu.

Můžete si tímto způsobem připravit chutnou, zdravou a výživnou domácí limonádu naředěním lisované šťávy s vodou a dodržovat tím svůj pitný režim. Černý rybíz také přispívá k detoxikaci organismu a tato pitná kúra je vhodná i jako prevence proti infekčním chorobám.

Sirupy neobsahují žádná dochucovadla ani jiné chemické přísady a jsou prosté bílého cukru. Měly by se však uchovávat v chladničce.

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.