my homemade Lemonade Grep 1L

Kód: 2789
399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grepy obsahují mnoho vitamínu C, karotenoidů a dalších antioxidantů, které výrazně podporují imunitní systém. Kromě vitamínů v nich naleznete i důležité minerální prvky pro iontovou rovnováhu tělesných tekutin, zejména vápník, draslík, hořčík a fosfor. Výtažky z grepu v těle fungují i jako podpůrný prostředek proti virózám a při nachlazení.

Výhodou grepového sirupu je zachování původních látek a vlastností grepové šťávy. Šťáva je lisována šetrným způsobem a není obohacována žádnými nežádoucími přísadami. Neobsahuje také žádný bílý rafinovaný cukr, který je bohužel poměrně běžnou součástí mnoha ovocných džusů a sirupů, s nimiž se setkáte v obchodní síti.

Tímto způsobem si můžete dopřát domácí limonádu, stačí naředit malé množství koncentrované šťávy čistou vodou (buď odstátou z kohoutku, nebo kvalitní kojeneckou vodou balenou). Máte tak k dispozici ideální zdroj tekutiny pro každodenní pitný režim.

Nápojový koncentrát ochucený přídavkem šťávy z růžových grapefruitů. Pasterováno.

Složení: cukr*, přímo lisovaná šťáva z růžových grapefruitů** 35%hm., pitná voda, grapefruitová kůra, konzervant: kyselina sorbová, kyselina: kyselina citronová, stabilizátor: pektin. Na výrobu 1 litru sirupu bylo použito 1 kg čerstvých růžových grapefruitů. *Původ: EU; **Původ: EU/mimo EU.

Chraňte před teplem a přímým slunečním světlem! Po otevření uchovávejte v chladničce (při cca 6°C) a spotřebujte do 30 dnů. Před použitím promíchat. Doporučené dávkování: 1 díl sirupu/10 dílů perlivé vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.