my homemade Lemonade Grep 1L

2789
Neohodnoceno

  • Skladem
389 Kč
Kategorie: My homemade
Hmotnost: 10 kg
 

Grepy obsahují mnoho vitamínu C, karotenoidů a dalších antioxidantů, které výrazně podporují imunitní systém. Kromě vitamínů v nich naleznete i důležité minerální prvky pro iontovou rovnováhu tělesných tekutin, zejména vápník, draslík, hořčík a fosfor. Výtažky z grepu v těle fungují i jako podpůrný prostředek proti virózám a při nachlazení.

Výhodou grepového sirupu je zachování původních látek a vlastností grepové šťávy. Šťáva je lisována šetrným způsobem a není obohacována žádnými nežádoucími přísadami. Neobsahuje také žádný bílý rafinovaný cukr, který je bohužel poměrně běžnou součástí mnoha ovocných džusů a sirupů, s nimiž se setkáte v obchodní síti.

Tímto způsobem si můžete dopřát domácí limonádu, stačí naředit malé množství koncentrované šťávy čistou vodou (buď odstátou z kohoutku, nebo kvalitní kojeneckou vodou balenou). Máte tak k dispozici ideální zdroj tekutiny pro každodenní pitný režim.

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.