Šejkr 250ml

Kód: 246
39 Kč
Skladem

Šejkr je určen k rozmíchání sušených prášků např. Mladého ječmene ve vodě.

Složení: transparentní polypropylen (PP)

Vyrobeno: v Číně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záleží vám na maximální kvalitě potravin, které konzumujete?

Patříte k fanouškům vitariánství – raw stravy?

Pak jistě víte, že proto, aby se zachovala maximální výživová hodnota potravin a doplňků stravy, je nezbytné je šetrně a za nízkých teplot zpracovat. A k tomu, abyste si takto zpracované suroviny mohli skutečně užít, je ideální pomlít je na prášek.

Jemný prášek je ideální surovinou pro rozmanité využití. Právě s ním můžete v kuchyni pracovat na tisíc způsobů! Můžete ho konzumovat jako součást nápojů a potravin, do kterých ho přidáte, anebo z něj můžete vyrobit originální osvěžující nápoj. Třeba takový, jako je nápoj z mladého ječmene anebo matcha tea.

Nápoj z mladého ječmene anebo matcha tea lze připravit různě – třeba pečlivým rozmícháním metličkou. Ovšem to je časově poměrně náročné. Mnohem jednodušší a rychlejší způsob, jak si připravit takový živinami nabitý koktejl, je použít praktický šejkr (shaker).

V eshopu se zdravou výživou si můžete snadno a velmi levně pořídit skvělý šejkr na protein (shaker na protein), fitness šejkr (fitness shaker), matcha tea šejkr (matcha tea shaker), anebo šejkr na koktejly.

Praktický šejkr fitness (shaker fitness) u vás doma nedostatkem činnosti rozhodně strádat nebude. Skvěle ho uplatníte při přípravě výživných nápojů ze zelených potravin i z jiných superpotravin, a ještě navíc se vám bude výborně hodit při přípravě originálních domácích koktejlů, jaké vám budou všichni závidět!

Bez šejkru matcha tea (shakeru matcha tea) se rovněž neobejde žádný fanoušek zdravé výživy. Vždyť právě zelený čaj matcha je velkou hvězdou zelených superpotravin, které prospívají našemu zdraví.

Matcha tea je doslova nabitý cennými antioxidanty, které chrání naše buňky před volnými radikály, a obsahuje ještě řadu jiných hodnotných látek, které lidské tělo uvítá. Kvůli specifické přípravě matcha čaje se bez matcha shakeru rozhodně neobejdete!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdravá výživa hýbe světem a lidé dnes mají obecně větší zájem pečovat o své vlastní zdraví, než tomu bylo krátce po sametové revoluci. Zdravé výživě se věnuje také řada nadšenců, kteří nabízí výživové doplňky a zdraví prospěšné potraviny. Jedním z nich je i společnost Zdravý Den.

V nabídce stálého sortimentu naleznete kromě zelených potravin a superpotravin i kokosové produkty (olej, máslo, mléko, vodu, strouhaný kokos), přirozená rostlinná sladidla, zdravé snídaně a proteinové směsi, ájurvédské produkty, kakao a čokoládu, ořechy a semínka a potřeby ke klíčení.

Věnujte pozornost hořčíku a vitamínu C – v nabídce neschází ani vitamínové doplňky, které jsou v současné době nejžádanější a také nejdůležitější. Vitamín C potřebujeme pro posílení imunity, zvláště v souvislosti s infekčními chorobami, kdy je organismus oslabený pod vlivem stresu. A hořčík (magnézium) bychom měli doplňovat pravidelně vzhledem k jeho sníženému obsahu v potravinách v důsledku nešetrného pěstování a zpracování většiny potravin.