Šejkr 250ml

246
Neohodnoceno

Šejkr je určen k rozmíchání sušených prášků např. Mladého ječmene ve vodě.

Složení: transparentní polypropylen (PP)

Vyrobeno: v Číně


  • Skladem
39 Kč
Kategorie: Shaker - šejkr
 

Záleží vám na maximální kvalitě potravin, které konzumujete?

Patříte k fanouškům vitariánství – raw stravy?

Pak jistě víte, že proto, aby se zachovala maximální výživová hodnota potravin a doplňků stravy, je nezbytné je šetrně a za nízkých teplot zpracovat. A k tomu, abyste si takto zpracované suroviny mohli skutečně užít, je ideální pomlít je na prášek.

Jemný prášek je ideální surovinou pro rozmanité využití. Právě s ním můžete v kuchyni pracovat na tisíc způsobů! Můžete ho konzumovat jako součást nápojů a potravin, do kterých ho přidáte, anebo z něj můžete vyrobit originální osvěžující nápoj. Třeba takový, jako je nápoj z mladého ječmene anebo matcha tea.

Nápoj z mladého ječmene anebo matcha tea lze připravit různě – třeba pečlivým rozmícháním metličkou. Ovšem to je časově poměrně náročné. Mnohem jednodušší a rychlejší způsob, jak si připravit takový živinami nabitý koktejl, je použít praktický šejkr (shaker).

V eshopu se zdravou výživou si můžete snadno a velmi levně pořídit skvělý šejkr na protein (shaker na protein), fitness šejkr (fitness shaker), matcha tea šejkr (matcha tea shaker), anebo šejkr na koktejly.

Praktický šejkr fitness (shaker fitness) u vás doma nedostatkem činnosti rozhodně strádat nebude. Skvěle ho uplatníte při přípravě výživných nápojů ze zelených potravin i z jiných superpotravin, a ještě navíc se vám bude výborně hodit při přípravě originálních domácích koktejlů, jaké vám budou všichni závidět!

Bez šejkru matcha tea (shakeru matcha tea) se rovněž neobejde žádný fanoušek zdravé výživy. Vždyť právě zelený čaj matcha je velkou hvězdou zelených superpotravin, které prospívají našemu zdraví.

Matcha tea je doslova nabitý cennými antioxidanty, které chrání naše buňky před volnými radikály, a obsahuje ještě řadu jiných hodnotných látek, které lidské tělo uvítá. Kvůli specifické přípravě matcha čaje se bez matcha shakeru rozhodně neobejdete!