Shaker - šejkr

Nejprodávanější

Šejkr 250ml
Šejkr 250ml
Skladem
Kód: 246
 
39 Kč
1 položek celkem
Šejkr 250ml
39 Kč

Šejkr je určen k rozmíchání sušených prášků např. Mladého ječmene ve vodě. Složení: transparentní polypropylen (PP) Vyrobeno: v Číně

Kód: 246

Šejkr zná většina lidí z profese barmanů, kteří takto míchají různé alkoholické drinky a koktejly. Je to však víceúčelová technická pomůcka a uplatníte ji v domácnosti i jinak. A navíc - v jednoduchosti je krása a právě díky rázové odstředivé síle, která na stěny nádoby působí, docílíte žádaného výsledku.

Spirulinu, chlorellu, mladý ječmen, adaptogenní byliny v prášku, chlorid hořečnatý ve farmaceutické kvalitě pro doplnění magnézia v organismu – to vše perfektně promícháte s tekutinou právě v shakeru 250 ml ze zdravotně nezávadného potravinářského polypropylenu. Šejkr by neměl chybět u příznivců zdravé výživy, jež používají doplňky stravy v sypké formě.

Pudink – máte rádi pudinky? Klíčem k úspěchu jeho přípravy je dobře smíchat jemný pudinkový prášek s mlékem či s vodou, a takto, na rozdíl od vařečky, lžíce či ruční metly docílíte během chvíle kýženého efektu. Podobným způsobem promícháte velmi rychle i hladkou mouku s vodou, která poslouží na zahuštění některých teplých pokrmů.