Svařáček rybízový 500 ml

Kód: 0010791
194 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Svařáček je nápoj, díky kterému se vám s létem bude loučit snáz. Jakmile se venku zešeří a pára půjde od pusy, nalejte si šálek až po vrch, zabalte se do deky a nechte se hýčkat jeho vyváženou, sladce kořeněnou chutí...spolehlivě zahřeje na těle i na duši!

  • arónie působí jako antioxidant
  • bez chemie a konzervantů
  • stačí prohřát a můžete pít

Jak si Svařáček nejlépe vychutnat?

Nalejeme do rendlíku a opatrně prohřejeme (maximálně ale na 60°C, abychom nepřišli o alkohol). A pak? Pak už jen na zdraví! A na krásný podzim i zimu!

Skladování: obvykle není co skladovat, málokdy přežije večer. Pokud přece jen, schovejte ho v lednici a spotřebujte do tří dnů.

Složení: 100% šťáva z arónie černoplodé, černý rybíz, voda, třtinový cukr, směs koření (hřebíček, badyán, skořice). Usazenina není na závadu.

Výrobce: KOLDOKOL Libor Baránek, Krhov 108, 687 71 Bojkovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.