Doprava ZDARMA pri nákupe nad 80 €
Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
2304 hodnotení
5
2192x
4
32x
3
10x
2
10x
1
60x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
RN
Renáta Nováková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2025
MC
Milena Charouzová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2025
PH
Pavla Hošková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2025
Velmi spokojená, ochota, rychlost dodání, vyborna komunikace
LK
Lenka Krouželová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2025
nakupuji opakovaně a vždy spokojenost s výrobky, komunikací i rychlostí dodání. Ať se daří !
MP
Miroslav Petrlík
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.1.2025
spokojenost
JB
Jiří Bojanovský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.1.2025
Ano jsem spokojen a tímto obchodem.Vse je jak má být.
Doporučuji tento obchod.
🙏🍀
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.1.2025
LB
Lucie Bielaková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.1.2025
Naprostá spokojenost, obchod vřele doporučuji.
JT
Jana Tvrdá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.1.2025
R
Radana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.1.2025
Spokojenost, zase objednám.
MS
Marek Schneider
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.1.2025
Spokojenost
I
Iva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.1.2025
Spokojenost, rychle dodání, kvalitní osivo
MV
Monika Vítková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.1.2025
RB
Roman Bartoš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
31.12.2024
Vše super 1*
PP
Petra Pittrová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.12.2024
S obchodem naklíčeno jsem velmi spokojená. Všechny výrobky dorazily ve kvalitě, kterou jsem očekávala. Líbilo se mi zabalení do ekologického balení, dále semínko jako bonus k přírodě. Vhodné je i prozákaznické chování jako balíček oříšků jako dárek. Příjené vystupování obchodu a fajn komunikace se zákazníkem. Určitě si objednám znovu.
MS
Marek Schneider
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2024
Spokojenost.
Doporučuji.
Ať se daří 😉
ŠK
Šárka Kijkov
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2024
TP
Tomáš Přibyl
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2024
Doporučuji. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Mají široký výběr za přijatelné ceny. Oceňuji nepoužívání plastu při balení.
PN
Petr Najbrt
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.12.2024
Super výborný přesně jako kefir bezva.
YN
Yaroslav Nazarenko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.12.2024
*****Stars
