Doprava ZDARMA pri nákupe nad 80 €
Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
2303 hodnotení
5
2191x
4
32x
3
10x
2
10x
1
60x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
VK
Vasyl KOPYLETS
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
27.4.2026
Но надо ничого
MM
Marek Michalovský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.4.2026
ZŽ
Zlatuše Žofčinová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.4.2026
J
Jan
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.4.2026
Naprostá spokojenost a nadšení ze zaslaného “kvašáku” .
Krásný kousek do kuchyně - praktický - jednoduchý.
Moc děkuju
JW
Jana Weinlichova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.4.2026
ZH
Zdeňka Hajšmanová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.4.2026
KM
Kamila Maléřová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.4.2026
MG
Miroslav Golasovský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.4.2026
ok
BŽ
Beáta Živčicová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.4.2026
Vsechno v poradku
JM
Jana Mácová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2026
LS
Lenka Steigerova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2026
LS
Ladislava Svobodová
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
15.4.2026
Zatím nic nekvete, myslím nic moc
VG
Věra Geroldová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.4.2026
MS
Marian Semanco
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.4.2026
Super
IK
Iveta Karlíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.4.2026
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2026
Rychlé odeslání, vše ok.
HP
Hana Procházková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2026
Obdobný nefiltrovaný jablečný ocet ve stejném obsahu a kvalitě BIO je k dostání v edici Makro za 55 .- Kč. Považuji váš produkt za předražený.
SK
Stefania Tomankova Klimentova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.4.2026
Veeeľmi
PH
Pavel Hůlka
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
6.4.2026
To co píšete o kalifornskych žížalách jak je jich v jednom balení 200ks a víc tak jsem si objednal 2 balení a jestli jich bylo 50 až 60 v obou baleních tak to možná ještě přeháním.za mě nic moc .
