;
Průhledný proužek
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 80 €

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2315 hodnotení
5
2202x
4
33x
3
10x
2
10x
1
60x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

D Avatar autora Dáša Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.2.2021
Rychlé dodání, doporučuji
PJ Avatar autora Petr Ješenko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.2.2021
Všechno v pořádku :-)
EK Avatar autora Eva Kvarčáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.2.2021
Rychlé doručení, káva výborná.
A Avatar autora Alexandra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.2.2021
Vše dle mých představ, rychlé doručení. Sklenici kupuji již druhou a doporučila jsem i známým. Velká spokojenost.
SG Avatar autora Stanislav Grossmann Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.2.2021
Vše ok doporučuji rychlé dodání
P Avatar autora Petra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.2.2021
Spokojenost
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.2.2021
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.2.2021
Zdravý obchod přesně podle mých představ.. Sklenici na klíčení kupuji už třetí, tentokrát pro kamarádku k narozeninám...
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.2.2021
J Avatar autora Jindřich Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.2.2021
Velký výběr zboží a rychlé dodání.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.2.2021
N Avatar autora Natalie Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.2.2021
Velmi spokojena, potesilo mimo jine ekologicke baleni????
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.2.2021
JJ Avatar autora Jitka Jodlovská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.2.2021
jsem velice spokojená jak s dobou vyřízení mé objednávky, tak s přístupem firmy k ostatním problémům
V Avatar autora Vašek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.2.2021
Perfektní doporučuji.
L Avatar autora LB Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.2.2021
Naprostá spokojenost, super produkty :-)
HG Avatar autora Helena Grohová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.2.2021
Jsem velice spokojená s objednanými věcmi a velmi milým přístupem, když jsem řešila reklamaci k dodávce zboží. Doporučuji
MK Avatar autora Martina Košťálová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.2.2021
L Avatar autora Lucka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.2.2021
Naprostá spokojenost a těším se na další spolupráci . Doporučuji
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.2.2021
Naprostá spokojenost. Dodání bez problémů. Zakoupeny 2 sady -sklenice na klíčení + semínka. 1 sada jako dárek pro dceru - ta byla také nadšená./ už měla zkušenosti s klíčením, ale klíčení v této sklenici se sítkem a keramickou miskou je o hodně pohodlnější a jednodušší/ . Takže +++++ Vřele doporučujeme!

Ovládacie prvky výpisu

2316 položiek celkom