Solná lampa na svíčku 1 - 1,5 kg

Kód: 5119
139 Kč
Skladem

Čajové svíčky pro solné lampy můžete koupit zde:

button_kupte-zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní solná lampa na čajovou svíčku 1 - 1,5 kg z neopracovaného krystalu himalájské soli. Tento klasický solný svícen oceníte nejen jako vkusnou dekoraci.

Při svitu solné lampy s živým plamínkem svíčky se uvolníte, můžete snít a užívat si pocit uvolnění, klidu a harmonie. Kromě estetického přínosu u této solné lampy na svíčku oceníte její léčebné vlastnosti a zlepšení mikroklima místnosti. Do solné lampy můžete samozřejmě vložit i Vaši oblíbenou vonnou svíčku a užívat si relaxaci v příjemně provoněném prostředí. Každý kus solné lampy na svíčku je originál - luxusní solný svícen, který si díky nízké ceně můžete dovolit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Solnalampa.cz je český výrobce a prodejce solných lamp. Výroba se specializuje na tři základní typy těchto výrobků.

Elektrické lampy - rozehřívá uvnitř zabudovaná žárovka, tím pádem odpadá starostlivost o proces hoření klasických svíček. Tyto lampy jsou také bezpečnější z hlediska nebezpečí vzniku požáru, i když to samozřejmě nelze vyloučit i zde.

Solné svícny – lampy s otvorem pro čajové svíčky jsou nejvíce poptávané, protože je můžete využívat i v místech bez elektrické energie, například venku pod pergolou, na chatě atp.

Solné cihly a obklady – obklad ze solných cihel je velmi dekorativní a hodí se do jakékoli místnosti. Můžete jej využít i jako obkladový vnitřní materiál pro suché finské sauny. Nedoporučujeme však vystavovat solné krystaly dlouhodobému působení vody a vlhkosti.

Solná lampa se uplatní jako dárek pro vaše blízké, uděláte s ní radost kdekomu, protože samotný krystal je velmi dekorativní a elegantní, ať už si zvolíte jeho jakoukoli velikost.