Solné lampy a svícny

Nejprodávanější

lam1
 
139 Kč
lam 2
 
199 Kč
2 položek celkem
lam1
139 Kč

Čajové svíčky pro solné lampy můžete koupit zde:

Kód: 5119
lam 2
199 Kč

Čajové svíčky pro solné lampy můžete koupit zde:

Kód: 5118

Proč darovat solnou lampu

 

Solná lampa kde koupit je otázka, kterou si kladou lidé, co se začínají zajímat o zdravější životní styl. Přestávají řešit mnoho nesmyslných komerčních lákadel a obrací se něco, co je prospěšnější našemu zdraví, vitalitě a přirozené touze po kráse a tvořivosti. A právě solné svícny, zhotovené z himalájské kamenné soli, do tohoto konceptu perfektně zapadají.

Čím okouzlí obdarovanou osobu solná lampa

Přirozený i broušený tvar – himalájskou solnou lampu lze velmi dobře opracovat a můžete to doma zkusit i vy. Není proto problém prodávat tyto výrobky buď v přirozené podobě, v jaké byl krystal odlomen v solném dole, anebo zbroušené do koulí, paraboloidů a dalších geometrických a prostorových útvarů, například ve tvaru okvětních lístků nebo spirály.

Velká nebo malá – radost udělá jak solná lampa velká, tak i menší. Záleží na osobním vkusu, protože není nikde psáno, že zrovna vám se budou líbit výrobky větší, anebo naopak menší. Větší lampy trvá déle prohřát, malé zas nevyzařují tolik světla, a rozhodující je také volný prostor, kde jsou lampy umístěné, aby tam vypadaly dekorativně, nikoli jako „pěst na oko“.

Elektrická nebo se svíčkou – oba typy solné lampy ionizují vzduch a uvolňují minerální ionty, takže záleží na osobních preferencích, zda chcete neustále dokupovat svíčky, anebo si spíše užít pohodlí a nechat lampu spínat třeba automaticky pomocí časového spínače na zásuvce.

Ionizace vzduchu – aroma lampy pro éterické rostlinné oleje a solné lampy mají jedno společné, a sice obojí uvolňují do ovzduší tzv. záporné ionty. Ty jsou velmi prospěšné pro regeneraci organismu, respektive pro odbourávání oxidativních procesů v ovzduší. Proto se nám také lépe dýchá někde u vody, na rozsáhlé louce nebo v lese, kde je záporných iontů velmi mnoho. Jestliže pak máte doma nebo v kanceláři převahu iontů kladných, například z kopírek, zapnutých počítačů, televize a z mnoha syntetických materiálů v podobě podlahových krytin, nábytku a bytových doplňků, pak budete rychleji stárnout a mít více zdravotních problémů.