Solná lampa na svíčku 2 - 3 kg

Kód: 5118
199 Kč
Skladem

Čajové svíčky pro solné lampy můžete koupit zde:

button_kupte-zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká solná lampa na svíčku z himalájské soli. 

Toto je náš nejprodávanější svícen.

Ve svícnu je umístěn otvor přesně na čajovou svíčku. Plamen svíčky uvnitř solného krystalu, vydává příjemné světlo a teplo. Čajová svíčka není součástí balení.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Solnalampa.cz je český výrobce a prodejce solných lamp. Výroba se specializuje na tři základní typy těchto výrobků.

Elektrické lampy - rozehřívá uvnitř zabudovaná žárovka, tím pádem odpadá starostlivost o proces hoření klasických svíček. Tyto lampy jsou také bezpečnější z hlediska nebezpečí vzniku požáru, i když to samozřejmě nelze vyloučit i zde.

Solné svícny – lampy s otvorem pro čajové svíčky jsou nejvíce poptávané, protože je můžete využívat i v místech bez elektrické energie, například venku pod pergolou, na chatě atp.

Solné cihly a obklady – obklad ze solných cihel je velmi dekorativní a hodí se do jakékoli místnosti. Můžete jej využít i jako obkladový vnitřní materiál pro suché finské sauny. Nedoporučujeme však vystavovat solné krystaly dlouhodobému působení vody a vlhkosti.

Solná lampa se uplatní jako dárek pro vaše blízké, uděláte s ní radost kdekomu, protože samotný krystal je velmi dekorativní a elegantní, ať už si zvolíte jeho jakoukoli velikost.