GRIZLY Banány bez přidaného cukru exclusive 500 g

Kód: 00623513
99 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRIZLY Banány bez přidaného cukru 500 g

Vlastnosti a výhody: V banánech je koncentrováno mnoho výživných látek jako jsou draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek, ale také vláknina. Jsou skvělým zdrojem okamžité energie a draslíku. Díky oblasti, ze které pochází mají velmi specifickou chuť.

Použití: Skvěle doplní chuť kaší a müsli. Můžete si jím ozvláštnit i chuť zmrzlinového poháru. Rozhodně si jej vychutnáte ale i jen tak samotný.

  • Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce
  • Složení: Sušený banán 88,2 %, palmový olej 11,8 %. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů. 
  • Země původu: Vietnam
  • Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě při pokojové teplotě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grizly je jedna z nejúspěšnějších českých rodinných firem, která vyrábí a prodává produkty zdravé výživy, ale věnuje se i jiným činnostem. Zaměstnává několik stovek osob, a ti se mimo jiné starají i o eshop stejnojmenného názvu. Za medvědem Grizlym (s jedním Z) se ovšem ukrývá společnost Calbuco s.r.o., která zahájila svou činnost poměrně nedávno, teprve před deseti lety, v roce 2014.

Grizly si své jméno začala budovat zejména díky mnoha druhům oříšků a ořechových krémů a také sušenému ovoci. Současná nabídka tamního výrobce i prodejce je však mnohem širší, objevíte tu kvalitní čokoládu, luštěniny, obiloviny, mouky, sirupy, kávy a čaje, dochucovadla, koření a sladidla, superpotraviny a sportovní výživu a také kosmetiku a dnes už i prací a úklidové prostředky pro domácnost.

Důležité je také vědět, že ačkoli je sortiment velmi obsáhlý, obchod Grizly si stále zachovává přehled o prodávaném zboží a udržuje si na trhu dobré reference.