Žížalí čaj 10l

Kód: 8985
739 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žížalí čaj je zcela přírodní organické hnojivo, které je tekutým výtažkem našeho prvotřídního vermikompostu. Dalšími benefity, které žížalí čaj nabízí, je např. výrazné navýšení množství pro půdu prospěšných mikroorganismů, zvýšení úspěchu při přesazování a růstu rostlin, díky mohutnějšímu nárůstu kořenového systému a zelené hmoty rostlin. Tyto výhody se odráží ve vyšších výnosech a kvalitnějších plodech ovoce a zeleniny, květin, bylinek a dalších zemědělských plodin. Náš žížalí čaj lze bez obav využít jak pro vnitřní použití u pokojových rostlin, tak ve venkovních aplikacích, jako jsou pěstitelské truhlíky, trávníky, vinice, nebo třeba velkoplošné zemědělské polnosti. Náš koncentrát obsahuje minimálně 2 miliony žijících mikroorganismů na 1 mililitr. Náš výrobní proces přináší pěstitelům vysoce kvalitní a stabilní hnojivo, které lze zcela spolehlivě používat i v ekologickém zemědělství (dle Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a Nařízení Komise (ES) č. 889/2008 o ekologické produkci a označování ekologických produktů).

Fotografie výrobku jsou pouze ilustrativní. Odstín roztoku se může v závislosti na délce louhování měnit a nemá vliv na jeho kvalitu. Díky našemu výrobního procesu, který používáme a máme prověřen dlouholetým testováním a laboratorními rozbory, obsahuje náš žížalí čaj v době stáčení více než 2 miliony žijících mikroorganismů na 1 mililitr roztoku.

Použití: Hnojivo protřepejte a míchejte s dešťovou, nebo odstátou kohoutkovou vodou. Aplikujte maximálně 1x týdně v zálivce ke kořenům nebo na list rozprašovačem, při teplotách do 20 °C

Pokojové a balkonové rostliny: Smíchejte 20 až 50 ml (2 - 5 polévkových lžic) koncentrátu na 1 litr vody.

Stromy, keře, trvalky, trávníky: Smíchejte až 200 ml koncentrátu na 1 litr zálivkové vody.

Podmínky skladování: Po použití do nádoby přidejte špetku cukru, uzavřete a promíchejte. Prodloužíte tak životnost koncentrátu. Výrobek skladujte v původním obalu ve stínu, při teplotách 1 - 20 °C. Minimální trvanlivost je 9 měsíců od data výroby, za dodržení podmínek skladování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pokyny pro bezpečnost a ochranou zdraví při práci, první pomoc: Při práci s hnojivem dodržujte zásady osobní hygieny. Při zasažení očí důkladně vypláchněte pitnou vodou. Při potřísnění pokožky omyjte vodou a mýdlem. Při náhodném požití spěšně vyhledejte lékařské ošetření.

Způsob a likvidace obalů: Obaly používejte pouze k uvedenému účelu, poté je doporučujeme předat do organizovaného sběru druhotných surovin (plastů).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: