Žížalí čaj

Koncentrovaný žížalí čaj je skutečně jedinečné přírodní hnojivo, které můžete bez obav použít jak doma na své pokojové rostliny, tak rozhodně se dá využít i na venkovní květinové krásky. Neublíží sazenicím, zahradním bylinkám, podpoří v růstu zeleninu a nemusíte mít obavy ani o své ovocné či okrasné stromky. Je to hnojivo, které rozhodně využijete v plné míře. Vybrat si můžete z naší bohaté nabídky, kdy se můžete zaměřit na květ nebo přímo na růst. Právě vybraným hnojivem podpoříte kořenový systém rostliny. Velmi rychle dosáhnete takového efektu, který jste ani nečekali. Rychlé zakořenění, klíčení i samotný růst vás rozhodně potěší.

Co je žížalí čaj?

Jedná se především o tekutinu, která je zbarvena tmavě hnědě až černě a získává se při vermikompostování v plastových vermikompostérech. Přirozeně bez kalifornských žížal se neobejdete, pokud se rozhodnete si sami vytvořit tento jedinečný druh přírodního hnojení. V tomto případě si můžete zakoupit koncentrované přírodní hnojivo, které neobsahuje žádné průmyslově vytvořené chemické látky. Je to čistě přírodní produkt, ve kterém naleznete vysokou koncentraci živin, enzymů a dalších látek, které podporují růst, kvetení a samozřejmě to má vliv i na úrodnost.

Bezpečné hnojivo

Žížalí čaj je zcela bezpečné hnojivo, které se ředí v poměru, který máte uvedený na obalu hotového produktu. Výhodou je, že nezapáchá, čímž jej můžete bezpečně použít i v domácím prostředí a nelze rostlinu s ním ani přehnojit nebo spálit, což je další výhoda. Obsahuje velké množství minerálů a živin a díky tomu se doporučuje ředění, čímž krásně přihnojíte i větší objem zeminy. Podpoří růst rostlin, ale rovněž je chrání před chorobami. Také je přirozené, že zelenina a ovoce, které jsou vyprodukované s pomocí tohoto přírodního hnojiva, obsahuje více minerálních látek a vitamínů, které jsou prospěšné pro organismus.

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

2491450
12491450

Značky

Položek k zobrazení: 6
rust10
1 450 Kč
Kód: 6411
rust5 Kód: 6405
kvet1
249 Kč
Kód: 6402
rust1
249 Kč
Kód: 6399
kvet10
1 450 Kč
Kód: 6414
kvet5 Kód: 6408