Žížalí hnojivo květ florium 5 litrů

Kód: 6408
860 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio kvalita pro radost z každé sklizně

Komplexní výživa s vysokým obsahem draslíku a fosforu pro rostliny během fáze tvorby květů a plodů

Když se pustí do práce více druhů vitálních žížal najednou, vznikne z organických přebytků prémiový vermikompost, jehož šetrným výluhem následně získáváme finální produkt, stvořený pro maximálně efektivní hnojení v souladu s přírodou.

Pomocné půdní látky s certifikací od ÚKZÚK (Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský). Produkt je schválen pro ekologické zemědělství. Bez živočišných vstupů.

Použitím docílíte úrody s mimořádně přírodní chutí i vůní. Plody vašich rostlin budou krásně šťavnaté a bujné květy vás okouzlí výrazným aroma.

Florium vyniká mezi běžnými bio hnojivy čistým a vyváženým složením pro intenzivní výživu všech druhů rostlin, bylin i zemědělských plodin. Můžete jej použít jako hnojivo pro zeleninu, ovoce, bylinky, keře, stromy, obiloviny, sukulenty i pokojové rostliny. Ideální také na orchideje, růže, trvalky i jednoletky. Mimo jiné i k řezaným květinám do vázy.

Návod k použití a dávkování:

Aplikace zálivkou:
První zálivka je ke kořenům v poměru 30 ml Floria na 1 litr vody. Po týdnu druhá zálivka ke kořenům 20ml/l dle druhu rostlin.

Aplikace na list:
Dále můžete kombinovat zálivku s postřikem. S rozředěným Floriem s vodou v poměru 30ml/l, průběžně rosit listy nebo květy postřikovačem ze všech stran. Aplikujte při teplotě do 20 °C mimo sluneční záření a mimo období sucha. V době srážek je ideální čas na zálivku ke kořenům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Florium je společnost s ručením omezeným, která vznikla v České republice již v roce 2014. Zakladatelé firmy si vytkli za cíl navrhovat a vyrábět vermikompostéry. Co si pod tímto pojmem představit? Jedná se o speciální kompostovací box, kam ukládáte na svém pozemku přebytky z kuchyně, odřezky ovoce a zeleniny a další biologicky rozložitelný odpad, k jehož organickému přirozenému rozkladu napomáhají nejen bakterie, ale i žížaly.

Veškeré kompostování probíhá na přírodní bázi bez chemických přípravků, pouze se dodává to, co byste jinak z domácnosti vyhodili do kontejneru s komunálním odpadem, jak tomu bývá například u majitelů bytů v bytových domech, kteří nemají žádnou zahradu.

Výhodou vermikompostéru ze zdravotně nezávadného polypropylenu je jeho flexibilita, můžete jej totiž umístit třeba do větrané garáže nebo do sklepa rodinného domu, kde se udržuje teplota v rozmezí 15 – 25 stupňů Celsia, a nejste tudíž limitováni pouze zahradou. Vzniklý kompost pak skvěle poslouží každému zahrádkáři a pěstiteli zemědělských plodin i okrasných květin či pokojových rostlin.