Žížalí hnojivo růst florium 5 litrů

Kód: 6405
545 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Florium Růst

Bio kvalita pro radost z každé sklizně

Komplexní výživa s vysokým obsahem dusíku pro rostliny během vegetativní fáze (fáze růstu)

Když se pustí do práce více druhů vitálních žížal najednou, vznikne z organických přebytků prémiový vermikompost, jehož šetrným výluhem následně získáváme finální produkt, stvořený pro maximálně efektivní hnojení v souladu s přírodou.

Pomocné půdní látky s certifikací od ÚKZÚK (Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský). Produkt je schválen pro ekologické zemědělství. Bez živočišných vstupů.

Jejich použitím maximálně podpoříte kořenový systém rostliny a zaděláte si na skvělou úrodu. Dosáhnete rychlého zakořenění, klíčení i samotného růstu.

Florium pro růst zvyšuje pH půdy a zabraňuje jejímu překyselení. Napomáhá k revitalizaci půdy a udržování stabilních hodnot pH.

Florium vyniká mezi běžnými bio hnojivy čistým a vyváženým složením pro intenzivní výživu všech druhů rostlin, bylin i zemědělských plodin. Můžete jej použít jako hnojivo pro zeleninu, ovoce, bylinky, keře, stromy, obiloviny, sukulenty i pokojové rostliny. Ideální také na orchideje, růže, trvalky i jednoletky. Mimo jiné i k řezaným květinám do vázy.

Návod k použití a dávkování:

Aplikace zálivkou:
První zálivka je ke kořenům v poměru 30 ml Floria na 1 litr vody. Po týdnu druhá zálivka ke kořenům 20ml/l dle druhu rostlin.

Aplikace na list:
Dále můžete kombinovat zálivku s postřikem. S rozředěným Floriem s vodou v poměru 30ml/l, průběžně rosit listy nebo květy postřikovačem ze všech stran. Aplikujte při teplotě do 20 °C mimo sluneční záření a mimo období sucha. V době srážek je ideální čas na zálivku ke kořenům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: