Ecomil

EcoMil je španělská firma, která se specializuje na výrobu tradičního španělského nápoje, kterým je mandlové mléko. Ve Španělsku se mandlové mléko popíjí při mnoha příležitostech, všedních i slavnostních, ovšem věhlas tohoto nápoje se rozšiřuje i do jiných zemí světa, což prokazuje zájem o tyto výrobky s tradicí delší než třicet let.

EcoMil vznikla v roce 1991 a v roce 2014 získala ocenění Vegan, jde tedy o produkty vhodné i pro každého, kdo odmítá konzumovat živočišné potraviny.

K dobrému renomé společnosti EcoMil přispívá i fakt, že se k pěstování a výrobě nepoužívají žádná chemická hnojiva a postřiky (herbicidní a pesticidní toxické látky), a že jde o nápoje v BIO kvalitě.

Mandlová mléka se zhotovují z pečlivě vybraných španělských mandlí, lisovaných za studena, přičemž vzniklý odtučněný mandlový prášek poskytuje základ pro chutný a velmi výživný mandlový nápoj. Španělské mandle jsou také kontrolovány na obsah amygdalinu, ale můžete být bez obav, ty sladké jej obsahují pouze zanedbatelné množství, tudíž otrava kyanovodíkem je naprosto vyloučena.

1 položek celkem
ECOMIL Mandlová alternativa smetany BIO 200 ml Kód: 0064527

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem