Vincentka

Vincentka je minerální voda, jejíž složení nám může závidět celý svět.

Co je na Vincentce tak jedinečného – stačí pouze malé množství této výjimečné tekutiny denně (jedna polévková lžíce), aby pokryla denní dávku jódu a zároveň doplnila do organismu cenné minerální látky, které se v zemědělské půdě a ve většině běžně prodávaných potravin téměř vůbec nevyskytují. Z fyziologického hlediska se navíc Vincentka podobá lidské krvi a tělním tekutinám, neboť má téměř shodný tzv. osmotický tlak.

Najdete v ní i stopové prvky, jako je vanad, kobalt, cesium, rubidium, lithium, baryum a stroncium. Minerály jsou základním stavebním kamenem buněk lidského těla, pomáhají jak lidem zdravým, tak urychlují i regeneraci v průběhu rekonvalescence po nemoci a úrazech. Zabírají na žaludeční a dvanáctníkové vředy, choroby slinivky, diabetes a mnoho dalších civilizačních potíží.

Společnost Vincentka nedodává na trh pouze známou léčivou minerální vodu. Sortiment je obohacen o nosní spreje, léčivé a chutné bonbóny a sirup. K výrobě se využívá výhradně přírodních surovin, jako je mateřídouška, jitrocel a ovocné příchutě bez přídavku cukru. Základ pochopitelně tvoří minerální voda čerpaná z hlubinného vrtu v lázních Luhačovice, jehož složení však nemá nikde jinde ve světě obdoby.

Žádné produkty značky Vincentka nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení