Vincentka

Vincentka je minerální voda, jejíž složení nám může závidět celý svět.

Co je na Vincentce tak jedinečného – stačí pouze malé množství této výjimečné tekutiny denně (jedna polévková lžíce), aby pokryla denní dávku jódu a zároveň doplnila do organismu cenné minerální látky, které se v zemědělské půdě a ve většině běžně prodávaných potravin téměř vůbec nevyskytují. Z fyziologického hlediska se navíc Vincentka podobá lidské krvi a tělním tekutinám, neboť má téměř shodný tzv. osmotický tlak.

Najdete v ní i stopové prvky, jako je vanad, kobalt, cesium, rubidium, lithium, baryum a stroncium. Minerály jsou základním stavebním kamenem buněk lidského těla, pomáhají jak lidem zdravým, tak urychlují i regeneraci v průběhu rekonvalescence po nemoci a úrazech. Zabírají na žaludeční a dvanáctníkové vředy, choroby slinivky, diabetes a mnoho dalších civilizačních potíží.

Společnost Vincentka nedodává na trh pouze známou léčivou minerální vodu. Sortiment je obohacen o nosní spreje, léčivé a chutné bonbóny a sirup. K výrobě se využívá výhradně přírodních surovin, jako je mateřídouška, jitrocel a ovocné příchutě bez přídavku cukru. Základ pochopitelně tvoří minerální voda čerpaná z hlubinného vrtu v lázních Luhačovice, jehož složení však nemá nikde jinde ve světě obdoby.

Žádné produkty značky Vincentka nebyly nalezeny...