Wholebake

Wholebake je smluvní výrobce zdravých, veganských a bezlepkových výrobků, zejména obilných tyčinek Flapjack ze severního Walesu. Nejčastěji se v našich obchodech setkáváme s tyčinkami na ovesném základu, doplněnými o další ingredience, jako jsou pekanové oříšky, kešu ořechy, kokos, pistácie, čokoláda a sušené ovoce mrazem (lyofilizací).

Tyčinky Wholebake Flapjack jsou nejen přirozeně bezlepkové, ale především neobsahují žádnou přidanou chemii, jako jsou barviva, aromatické látky a konzervační přísady. Je to tedy skutečně zdravá pochoutka plná čistě přírodních surovin. Tyčinky neobsahují ani rafinovaný řepný cukr, přirozeným sladidlem je zde pouze ovoce a sirup z invertního cukru, v němž je sacharóza již štěpena na glukózu a fruktózu, což je pro naše zdraví přínosnější.

Tyčinky Flapjack jsou skvělou svačinou pro děti do školy, pro studenty na univerzitách, pro zaměstnance na jakémkoli pracovišti, i pro seniory, kteří také potřebují do organismu dodat živiny, nikoli jen prázdné kalorie z přeslazených průmyslově vyráběných oplatek a sušenek. 

4 položek celkem
Wholebake Flapjack ovesný brusinka bezlepkový 80 g Kód: 0062278
Wholebake Flapjack ovesný pekan bezlepkový 80 g Kód: 0062270
Wholebake Flapjack ovesný kešu/kokos bezlepkový 80 g Kód: 0062282

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem