Ashwagandha BIO 180 kapslí

723
1 hodnocení

BIO a RAW ashwagandha prášek Zdravý den® v kapslích se vyrábí z kořene tropické rostliny vitánie snodárné, které se říká také ashwagandha nebo indický ženšen. Již po několik tisíciletí se používá v systému Ajurvédské medicíny.

CZ-BIO-002

Doporučené dávkování: 1 kapsli 2-3x denně s jídlem. Zapít dostatečným množstvím nápoje. 
Množství účinné látky v 1 kapsli: 430mg prášku ashwagandha. Množství účinné látky ashwagandha na denní dávku 1,3g. Celková hmotnost: 77,4g

Složení: 100% kořen ashwagandha (Withania somnifera) z ekologického zemědělství. Kapsle: 100% celulóza. Vhodné pro vegetariány i vegany.

Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Země původu: Indie. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.


  • Skladem
240 Kč
Kategorie: Ashwagandha BIO
 

Kupte si ašvagandu a nechte ve svůj prospěch pracovat sílu mládí!

Kdo z nás by nechtěl být věčně mladý? Něco takového je samozřejmě jen sen, nicméně působení stáří můžeme přece jen o něco oddálit, když budeme citlivě vnímat své tělo a naslouchat jeho projevům.

Podle tisíciletého učení ájurvédy vede dokonalá harmonie životních energií k psychické, fyzické i duševní rovnováze. A právě ta je zdrojem pevného zdraví, ale také dobré duševní odolnosti a duchovního naplnění.

Zkrátka, chcete-li se cítit svěží a fit, měli byste svému tělu naslouchat a udělat všechno proto, abyste žili v harmonii!

Dosáhnout životní rovnováhy vám může pomoci i aschwagandha. Tato indická bylina je v ájurvédě vysoce ceněná právě pro její komplexní účinky na lidské zdraví.

Ašvaganda má blahodárné účinky na lidské tělo a příznivě působí hned v několika oblastech.

Především zvyšuje odolnost organismu vůči stresu, snižuje únavu, podporuje mozkovou činnost, paměť a koncentraci, posiluje fyzickou i psychickou vitalitu a zlepšuje spánek. Jedná se o silný antioxidant.

Není proto divu, že se této rostlině přezdívá „bylina mládí“, která má „koňskou sílu“.

Za nejcennější je považován extrakt z kořene, který obsahuje maximum účinných látek – withanolidů, kterým se připisují skvělé účinky na lidský organismus.

Chcete-li vyzkoušet tuto přírodní sílu, můžete si zakoupit ashwagandha tablety, které jsou vyrobeny právě z kořene rostliny.

Ashwagandha tabletky tvoří jemný prášek uzavřený v želatinových kapslích. Ty můžete jednoduše spolknout a zapít dostatečným množstvím tekutin.

Prášek je vyrobený z kvalitních rostlin, které pocházejí z ekologického zemědělství a byly tak vypěstovány s ohledem na životní prostředí.

Kořeny rostliny byly zpracovány šetrně za nízké teploty tak, aby v nich zůstalo zachováno maximum cenných látek – tablety jsou proto vhodné i pro vyznavače raw food.