Ájurvédské bylinné čaje z Himálají

S produkty Tradiční čínské medicíny i Ájurvédy se v naší zemi seznámilo již mnoho zájemců o zdravou výživu. Oba léčebné směry se vyvíjí již několik tisíc let a staví na základních přírodních (kosmických) zákonech a vlastní intuici, aby lidem nabídly převážně rostlinné produkty k prevenci a efektivnímu uvádění organismu zpět do ztracené rovnováhy.

Ájurvéda úzce souvisí s jednou z nejkrásnějších oblastí na planetě Zemi, s pohořím Himálaje. Mnozí z vás si je představují jen jako nehostinnou oblast s nadmořskou výškou mezi sedmi a osmi tisíci metry, kam se vypravují zdatní a odvážní horolezci, ale to by byl příliš zkreslený pohled. Krajina je tu velmi rozmanitá a jsou tu zastoupeny takřka všechny podnebné pásy od tropického pralesa přes subtropické prostředí, lesy mírného pásma, horskou kosodřevinu a typickou severskou tundru až k obnaženým horským štítům.

Roste tu velké množství rostlin a léčivých bylin, přibližně tři a půl tisíce druhů a léčebné účinky některých z nich dokáže Ájurvéda dobře popsat a vzájemně kombinovat.

Ájurvédské bylinné čaje se k nám dováží již od roku 2004, na jejich složení a kvalitu dohlíží odborníci, kteří si předávají z generace na generaci všechny nabyté poznatky a zkušenosti, a kteří si dobře uvědomují jednotu ducha a fyzického těla a důležitost a podstatu vztahů jednotlivce s ostatními lidmi a okolní přírodou.

Bylinné čaje jsou směsi, určené na různé neduhy, ale všechny mají jedno společné – působí jako harmonizační tonikum a ovlivňují energetické dráhy v celém těle. Tím se liší od západní medicíny, která je příliš úzce zaměřena na jednotlivé orgány lidského těla a dosud si plně neuvědomuje jejich vzájemné komplexní působení.

Ájurvédské čaje můžete pít pravidelně a jsou vhodné pro široké spektrum konzumentů od dětí až po seniory, pro prevenci i léčbu, pro zlepšení nálady a zmírnění projevů chronického civilizačního stresu.

button_kupte-zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení