Čím vás dokáže překvapit čekankový sirup

Je velice dietní – hledáte-li sladidlo, které je nízkokalorické, a přitom jde o přírodní, nikoli syntetickou formu, pak bude cekankovy syrup ideální volbou. Lze jej považovat za 4slim čekankový sirup na hubnutí.

Má nízký glykemický index – cekankovy sirup nemá příliš vysoký glykemický index, nezatěžuje slinivku nadměrným vylučováním inzulinu. Čekankový sirup 4 slim se proto hodí do všech obilných kaší.

Kořen čekanky podporuje trávení – účinek čekanky je lidstvu znám již mnoho let, a největšímu věhlasu vděčí tato rostlina druhé světové válce, kdy pro nedostatek surovin a potravin nahrazovala černou kávu. Již v té době si její příznivé účinky chválili lidé, kterým upravovala trávení především příznivým vlivem na játra, žlučník a střevní mikroorganismy.

Psychická pohoda – čekankový sirup příznivě působí i na nervová vlákna a mozek, někteří lidé na čekanku nedají dopustit nejen v podobě sirupu, ale i ve zmíněné náhražce kávy.

Čekankový sirup pro děti – čekanka neobsahuje žádné alkaloidy a látky, které by byly problematické či dokonce škodlivé pro děti. A u samotného čekankového sirupu složení taktéž neočekávejte nic nebezpečného a podezřelého.