Copak je to ashwagandha?

Když se chce někdo cítit v životě skvěle, neměl by nic ponechávat náhodě a měl by se o své zdraví náležitě starat. A to co možná nejefektivněji, nejdokonaleji. Určitě by touha po našem zdraví neměla skončit u toho, že si koupíme nějaké pochybné pilulky, o nichž nám reklama nakuká, že právě tyto zajistí, že se dočkáme ve skvělé kondici života Metuzaléma.

Zdraví, to totiž není (jenom) nějaká chemie. Zdraví vzchází, vždy vzcházelo a zřejmě i vždy bude vzcházet z lůna přírody. A je vlastně jedno, zda jde o přírodu naši nebo jakkoliv exotickou.

Prospěšná nám může být například i ashwagandha. A protože dost možná doposud nevíte, oč se jedná, pojďme si ji aspoň krátce představit.

Jde tu o produkt vyráběný z kořene tropické rostliny vitánie snodárné, jenž kromě zmíněného pojmenování ashwagandha nese třeba i název indický ženšen. Tento je již po tisíce let využíván ajurvédskou medicínou, a protože pochází výlučně z ekologického zemědělství, nemůže na něm být nic špatného.

Od tohoto může člověk očekávat životní sílu a vitalitu, a to natolik, že jde vlastně o pomalu učiněný elixír mládí. Díky tomuto se stává uživatel odolnějším vůči stresu, dá se dosáhnout překonání únavy, posílení koncentrace a paměti, dá se tu dosáhnout i vyšší psychické i fyzické vitality a zlepšení spánku. A když je toto doprovázeno ještě něčím takovým, jako je zpomalení stárnutí organismu, myslím, že není co dodat. Že jde prostě o něco, co bychom měli znát a používat. Protože to, jaké má ashwagandha účinky, pochopitelně nemůže nikoho nechat lhostejným.

A tak si moudří lidé pořizují ashwagandha prášek, vyrobený z kořene této rostliny, v němž jsou obsaženy ty nejužitečnější látky. Tento pak stačí rozmíchat v džusu nebo vodě a vypít ho. Nic míň, nic víc. A i něčím takto zdánlivě banálním si můžeme zajistit vyšší kvalitu života, o niž jde každému, kdo má aspoň špetku zdravého rozumu.

button_kupte-zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení