Doplňte energii zdravou stravou

Poslední dobou na sobě pociťujete značnou únavu, máte málo energie a doma po práci nemáte vůbec na nic chuť? Venku už není zrovna hezké počasí, takže se ani nikam na procházku nedostanete a celkově se cítíte být v útlumu? To určitě půjde spravit právě zdravou stravou, protože pokud ve stravě přijmete dostatek minerálů, vitaminů a antioxidantů, určitě se budete cítit lépe. Samozřejmě to záleží také na kvalitním odpočinku, protože ten je důležitou součástí zdravého životního stylu.

Perfektní řešení za každých podmínek

Zdravou stravu můžete připravit naprosto kdekoli. Někdy si lidé myslí, že je složité vařit zdravé recepty, ale nemusíte mít obavy, nezabere to o nic víc času než běžné vaření a ve zdravém jídelníčku se nachází také dobré maso a nechybí ani sladké dezerty. Rádi bychom Vám nabídli speciální produkty, jako je například kokosový cukr nebo mléko, goji, chia semínka či moringa.

Moringa je velmi bohatá na živiny. Jedná se o strom, z něhož se zpracovávají listy a kořeny, ovšem zpracovat lze i kůru a květy. Obsahuje až 46 antioxidantů a také mnoho vitamínů skupin B, C, E, A, D i K, dále pak minerály jako je železo, vápník, hořčík, sodík a mnohé další. Z této suroviny lze vyrábět také prášek, který má dobrý vliv na lidské zdraví. V našem sortimentu ji najdete hned v několika gramážích, a také v podobě tablet.

Dalším zajímavým produktem je maca neboli řeřicha peruánská. Jedná se o skvělou potravinu, která pochází z Jižní Ameriky a peruánských And. Pod zemí má specifický kořen připomínající řepu, ve kterém uchovává prospěšné živiny. Nacházejí se v něm prospěšné sacharidy, vitaminy, aminokyseliny, mastné kyseliny i steroly a mnoho dalšího. Z této rostliny se vyrábí prášek, který se následně užívá na podporu vitality, a dokáže také pomoci ke zvýšení psychické odolnosti.