I zdravé potraviny mohou být vynikající

Milujete zdravou stravu a chtěli byste si svůj obzor rozšířit o nějaké další potraviny a také o další zdravé recepty? Chtěli bychom Vám představit náš obchod se širokým sortimentem, kde si vybere ze širokého sortimentu, ve kterém se nachází i netradiční potraviny.

Vše od oříšků přes mouku až po semínka

Chtěli jsme udělat opravdu přehlednou nabídku, a tak jsou veškeré kategorie k prohlédnutí na levé straně webu. Najdete v nich vše od misek a sklenic na klíčení, přes semínka, zelené potraviny, kakaový prášek až po produkty z kokosu a mandlí. Zajímavou surovinou je například nopal BIO, který není mezi lidmi příliš známý. Jedná se o rostlinu, která se řadí mezi kaktusovité a byl objeven v Americe. Tento kaktus je bohatý na vitaminy A, B1, B2, B3 i C a obsahuje minerály jako je vápník, hořčík nebo železo, a další. Kromě již zmíněného v něm objevíte také vlákninu a pektiny. Veškeré tyto látky jsou prospěšné pro nervovou soustavu člověka a mají pozitivní vliv na lidské zdraví. Perfektní je to, že ho mohou konzumovat i lidé s celiakií, jelikož je bezlepkový. Využít ho lze na podporu funkce střev při zácpě, a také pomáhá snižovat cholesterol i hladinu cukru v krvi. Můžete ho najít také v některé kosmetice. K dostání je v podobě tablet nebo také prášku, který můžete přidat do nejrůznějších pokrmů.

Nejlepší chia semínka

Pokud byste měli chuť na inovovaný pudink či jogurt, určitě můžeme doporučit skvělá chia semínka. Ta jsou za poslední roky velmi oblíbená především pro svou variabilitu – můžete je využít při pečení pečiva, do ovesné kaše či do již zmíněného pudinku. Obsahují velké množství vápníku, draslík, železo, zinek i hořčík a v neposlední řadě omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro tělo velmi prospěšné. Dokáží zahnat pocit únavy a také dosti zasytí. Pokud do sebe navážou vodu, vytvoří gel, který lze zpracovat během vaření.

button_kupte-zde