Kokosová miska natural potěší svou přirozenou krásou

Komu kokosovou misku darovat

Milovníci krásných barev a přírodních materiálů – líbí se vám bílá a růžová barva? Pokud ano, pak by vás mohly kokosové misky oslovit, protože se zhotovují i v takovémto provedení.

Přítelkyně, která fandí zdravému životnímu stylu – růžová miska z kokosového ořechu je přímo jako stvořená pro něžné a krásné ženy a dívky. Těm jistě udělá radost, a to zejména tehdy, je-li věnována z upřímné lásky. A nezapomínejte, že citlivé ženy dovedou takovou pozornost náležitě ocenit.

Rodiče a prarodiče – mnoho dříve narozených lidí bývá příliš usedlých a konzervativních a lpí na některých ne zcela vhodných postupech. Můžete jim právě kokosovou miskou natural dát jasně najevo, že to jde i jinak, a samozřejmě lépe. Mohou pak přesedlat z nezdravého jídelníčku na ten optimální a vzít tak svůj osud a zodpovědnost za své zdraví plně do svých rukou.

K čemu kokosovou misku využít

Směs ořechů a sušeného ovoce – co jiného vkládat do kokosové misky, než strouhaný nebo na plátky sušený kokos? Bude to stylové, výrazně dekorativní a vaše návštěva jistě takový nápad pochválí. Kromě kokosu se v misce budou dobře vyjímat lyofilizované maliny a borůvky, smíchané s kešu oříšky.

Ovocný a zeleninový salát – do kokosových misek nepatří horké a tekuté pokrmy, proto se hodí spíše pro sušší sypké hmoty, ovšem nebude problém do nich umístit i zeleninový salát z nakrájené zelené papriky, rajčat a nahrubo nastrouhaného sýra.

Pokojová dekorace – máte doma nábytek z masivního dřeva a dáváte obecně přednost přírodním materiálům? Našlapujete v bytě po vlněném koberci a váš interiér zdobí převaha živých pokojových rostlin? Pak by se kokosová miska mohla hodit jako dekorativní předmět. Můžete ji ponechat prázdnou pro případné stolování, anebo ji vyplnit polodrahokamy, zeolitem či barevným ozdobným štěrkem. Kombinace růžové či bílé misky s modrým pískem bude vypadat excelentně!