Kvalitní potraviny Vám prospějí

Kvalitní potraviny dělají náš život lepším, jelikož se díky nim cítíme skvěle, jsme energičtí a máme daleko větší chuť do života. Kromě toho existují ovšem také nejrůznější doplňky stravy, které nám mohou pomoci v případě, že nedovedeme veškeré potřebné látky, vitaminy a minerály přijmout v samotné potravě. Znáte produkt chyawanprash? Je totiž skvělým doplňkem stravy pocházející z receptur indické ájuvédy. Ta staví na principu celostní medicíny a využívá nejrůznějších léčebných přístupů, které se snaží o životní rovnováhu v těle člověka. Tento doplněk stravy obsahuje přibližně třicet druhů bylin, které působí na zdraví člověka a dokáží podpořit správné procesy v lidském těle. Mezi hlavní byliny zde patří Amalaki, což je drobné indické ovoce, které se podobá našemu angreštu, a obsahuje velké množství vitaminu C. Pokud je naše tělo unavené, potřebovalo by doplnit energii, určitě je vhodné vyzkoušet tento přípravek. Proč pomocí bylin neposílit svou imunitu a trochu nepovzbudit mozek? Určitě budete spokojeni!

Zkuste doma pěstování klíčků

Zajímáte se také o nějaké vlastní drobnější pěstování? Bydlíte pouze v bytě, takže je poměrně problematické se pěstování nějak více věnovat, ale i tak byste měli zájem něco zkusit? Určitě bychom mohli doporučit pěstování klíčků, které následně využijete do nejrůznějších pokrmů od pomazánek, přes saláty až po přílohy. Je to velice jednoduché, stačí mít nádobku na klíčení a správná semínka. U nás si můžete klíčící misky vybrat, a to hned v několika variantách. Máme buď úplně obyčejné, které jsou vhodné pro začátečníky, ovšem vyberou si i lidé se zkušenostmi. Kromě toho nabízíme také různé ozdobné misky a sklenice na klíčení.

Doba namáčení semínek se pohybuje přibližně mezi deseti až dvanácti hodinami u obilovin, a kolem patnácti hodin u luštěnin. Po uplynulém čase stačí slít přebytečnou vodu a semínka propláchnout, což se následně dělá dvakrát a třikrát denně.

button_kupte-zde