Osvěžující nápoj ze zeleného ječmene vás nabije energií

Stále více lidí si denně dopřává sklenici nápoje ze zeleného ječmene pro zdraví. Tímto způsobem do svého těla snadno a rychle doplní důležité vitamíny, živiny a minerální látky, které náš organismus v každodenním boji se stresem potřebuje.

Mladý ječmen je zkrátka in! Proto neváhejte a vychutnejte si ho také – uvidíte, že se vám to vyplatí.

K tomu, abyste si mohli osvěžující nápoj ze zeleného ječmen dosyta užít, nemusíte udělat nic speciálního. Nemusíte si kupovat pole ani mixér – stačí, když si pořídíte jemný prášek ze zeleného ječmene, případně praktické tablety, které ho obsahují.

Ovšem při výběru toho pravého doplňku stravy byste měli být v pozoru. Kvalita výsledného produktu velmi záleží na tom, jak se rostliny pěstují a zpracovávají.

Rostlinky nesmí být chemicky ošetřené, proto volte nejlépe bio produkci. Měly by se sklízet ve stáří patnácti centimetrů, kdy jsou svěží a nabité těmi nejlepšími látkami z přírody. Důležité je i citlivé zpracování a sušení za nízké teploty.

Dávkování zeleného ječmene je snadné – jednoduše rozmíchejte jednu až dvě čajové lžičky v nápoji anebo ve vhodném jídle. Jen si dejte pozor na to, aby ječmen nepřišel do styku s vysokou teplotou anebo s kovy, které cenné látky ničí.

Rostlinky mladého zeleného ječmene obsahují široké spektrum důležitých látek: vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E a K. Z minerálů draslík, vápník, hořčík, železo, měď a fosfor, mnoho aminokyselin včetně těch esenciálních, také vlákninu, betakaroten, a samozřejmě velké množství chlorofylu.

Zelený ječmen posiluje imunitu, zbavuje tělo škodlivin, urychluje metabolismus, prospívá nervové soustavě i stavu srdce a cév a zbaví vás překyselení organismu.

Výbornou volbou je i zelený ječmen na hubnutí a zelený ječmen na pleť.

Rizikem může být pouze zelený ječmen při ředění krve – jestliže užíváte léky na ředění krve, neměli byste ho konzumovat.

button_kupte-zde