Pořiďte si na pití raději skleněnou láhev

Sledovali jste někdy, kolik lidí nakupuje v supermarketech nápoje balené v plastových lahvích? Je to sice pohodlné, uchopit karton šesti lahví a vložit jej do vozíku a pak jej umístit do kufru v autě a převézt z obchodu domů, jenže co tomu řekne vaše tělo? Odložte raději láhev z plastu a nahraďte ji mnohem zdravější a přínosnější sklenenou lahvi na piti.

Nápoje připravené ve sklenene lahvi nejsou kontaminovány žádnou chemií, skleněná láhev je vyrobena z kvalitního křemičitého skla a skleněná láhev na pití se také lépe udržuje v čistotě.

Vezměte si sklenenou lahev na vodu na vodu – tato předchozí věta vás může trochu mást, ale uklidníme vás – máme tím na mysli vzít si láhev na vodu skleněnou na vodáckou výpravu, abyste při plavbě za slunečného počasí netrpěli úžehem a dodržovali pitný režim. Skleněná lahev se samozřejmě hodí i na pěší výlety v přírodě a skleněnou láhev s obalem můžete dát i dětem do školy, aby si tam nekupovaly nezdravé drinky z nápojových automatů.

Skleněná láhev na vodu poslouží pro čistou pramenitou vodu, ovocné šťávy, minerálky nebo ředěné džusy, a láhev na vodu skleněnou oceníte třeba i tam, kde je v přírodě k dispozici studánka s velmi zdravou ionizovanou vodou.