Posílení imunity

Jak posílit imunitu

Imunita je dnes skloňována ve všech pádech vzhledem k tomu, že se jedná o velmi ožehavé téma v souvislosti s epidemií koronaviru. Na otázku, čím zlepšit imunitu dospělých a imunitu pro děti, jak zlepšit imunitu, a co na imunitu vlastně zabírá, existuje mnoho odpovědí. Jsou to buď vitamíny na imunitu, bylinky na imunitu, ovoce Amalaki vitamín C a další ovocné plody, např. citrusy nebo šípky, léky na imunitu, ale také dostatek spánku, odpočinek, eliminace stresu, pozitivní myšlení a afirmace a samozřejmě i uvolněné endorfiny z přiměřeného pohybu, sportu, nebo pracovní činnosti.

 

Posílit imunitu není vůbec obtížné, zvláště dnes, kdy je na trhu pro zvýšení imunity dostatek prostředků, mimo jiné i v prodejnách zdravé výživy. Zvláště důležitá je podpora imunity u dětí a mladistvých, kde se organismus a obranyschopnost vůči infekcím teprve vyvíjí, ovšem to samé se týká i seniorů, kde svou roli sehrává i stáří.

 

K těm méně známým, ale účinným přípravkům na podporu imunity patří hlíva ústřičná na imunitu, tabletové suplementy s výtažkem z šípku, ale i exotické superpotraviny, jako je Reishi, Camu camu, Amalaki a Moringa. Jsou to prášky na posílení imunity a přípravky na podporu imunity s ověřenými účinky, které znají lidé již po staletí, a s nimiž se současná západní civilizace teprve seznamuje.

 

A proč věnovat tolik pozornosti lékům na posílení imunity? Imunita posílení je totiž jeden z mála způsobů, jak se věnovat především prevenci, a ta je klíčová pro správné fungování organismu v mnoha ohledech. Oslabená imunita dokáže třeba i pod vlivem nedostatku spánku způsobit chaos v buněčné tkáni a tím zajistit průchod infekci.

Vitamíny na posílení imunity

Jak posílit imunitu u dětí a jak zvýšit imunitu dospělých je zásadní i pro každodenní život. S léky na podporu imunity zvládnete i obtížnější životní situace, vitamíny na imunitu pomáhají při práci na svých vlastních myšlenkách, kdy bychom měli odhazovat ty destruktivní a věnovat se pozitivnímu myšlení a pohledu na svět kolem nás.

 

Zatímco posílení imunity u dětí má vliv na jejich úspěch ve škole, dospělí s vědomím, co pomáhá na imunitu a jak posílit imunitu, mohou dokázat zlepšit svůj dosavadní život v mnoha ohledech. Takže na závěr: Jak posílit imunitu a co na posílení imunity nejvíce zabírá? Čerstvé ovoce a zelenina, doplňky stravy na imunitu, každý den alespoň trochu pohybu na čerstvém vzduchu, eliminovat stres a dlouho a dobře spát. 

 

Jedním z hlavních producentů vitamínů jsou také klíčky. Ty naleznete ve vlastní kategorii - https://www.nakliceno.cz/misky-a-sklenice-na-kliceni/

jak-klicit-a-pestovat-microgreens-300x150