Užijte si domácí lázně s himálajskou solí!

Jestliže máte chuť na posilující prohřívací koupel, pak je himálajská sůl do koupele tou pravou volbou!

K takové koupeli si nemusíte kupovat žádnou speciální koupelovou sůl. Bohatě vám postačí balení himálajské soli určené pro potravinářské účely, neboť právě tato sůl má tu nejvyšší kvalitu.

11

Právě himálajská sůl je jednou z nejkvalitnějších solí na světě. Těží se v Pákistánu a je několik stovek miliónu let stará.

Na této soli vás na první pohled zaujme její typická narůžovělá barva. Ta je způsobena řadou stopových prvků, které tato sůl obsahuje. Jedná se o více než 80 látek, a právě tyto hojné příměsi mohou povzbudit vaše zdraví.

Himálajská sůl patří k nejčistším solím na světě, obsahuje 98 % chloridu sodného a zbylá necelá dvě procenta tvoří minerály a stopové prvky. V této soli nenajdete žádné uměle dodané látky, což znamená, že neobsahuje jód, který se do běžné soli přidává. Pokud byste himálajskou sůl používali běžně v kuchyni, vyplatí se myslet na to, abyste potřebný jód doplnili z jiných zdrojů.

K jídlu i do koupele

Himálajská sůl není vhodná jen pro konzumaci, ale také pro využití v kosmetice anebo k ozdravujícím koupelím.

Právě díky jejím příznivým vlastnostem na tělo člověka je velice oblíbená pro provádění relaxačních a uvolňujících koupelí.

Na rozdíl od jiných typů solí himálajská sůl do koupele pokožku nevysušuje, ale naopak hydratuje. Má skvělé účinky na regeneraci těla, působí příznivě i při různých ekzémech, alergiích anebo astmatu.

Když si z ní připravíte prohřívací koupel, tak uvolní vaše ztuhlé svaly a klouby a zlepší prokrvení pokožky. Koupel s himálajskou solí zbavuje tělo škodlivin a upravuje pH pokožky.

Díky těmto skvělým účinkům himálajské soli už nemusíte jezdit do lázní, ale můžete si užívat ozdravné koupele i u sebe doma, což je mnohem pohodlnější, a zároveň výrazně levnější. 

button_kupte-zde