Zdravý doplněk pro koně

Pokud chcete dopřát svým koním skutečně to nejlepší, měli byste pouvažovat o možnosti, jak do jejich stravy zařadit za studena lisovaný řepkový olej. Jedná se o přírodní doplněk, který je ideální pro straší koně, příliš hubené, případně pro ty, co prodělali nějaké onemocnění a jsou oslabení. Rovněž je skvělý pro mladé koně ve vývoji a rozhodně chybu neuděláte, když olej pro koně zařadíte pro jedince, kteří mají intenzivní tréninky. Strava, která je obohacena tuky, v tomto případě olejem může také příznivým způsobem ovlivnit chování koní. Jsou daleko klidnější a vyrovnanější, než když je jejich strava založená na vyšším příjmu cukrů a škrobů.

Olej lisovaný za studena

V první řadě je třeba zmínit, že pro krmné účely se pěstuje a využívá řepka, která je vyšlechtěná a tudíž zbavená kyseliny erukové, která představuje pro organismus jisté zdravotní riziko. Řepkový olej se poté získává velmi šetrným způsobem a to lisováním za studena, které probíhá při teplotě 40°C. Nepodrobuje se rafinaci (chemickému čistění), a tudíž neobsahuje další nežádoucí příměsi. Tím si přirozeně uchovává všechny potřebné a cenné látky, především přírodní vitamíny a minerály. Pokud se podíváte na celkový obsah esenciálních mastných kyselin Omega-3 a Omega-6, tak vás může skutečně uspokojit až překvapit poměr, který je 1:2, což je naprosto ideální.

Díky lisování za studena, tak jsou zde zachovány přírodní aromatické látky. Olej pro koně je vhodný pro celoroční krmení a je samozřejmě prioritně určený pro ty koně, kteří potřebují doplnit krmnou dávku právě tímto způsobem.

Jeho přínosy:

  • podpoří imunitní systém
  • ideální pro regeneraci
  • vhodný doplněk pro staré a nemocné koně
  • skvělý zdroj energie, vitamínu E a nenasycených mastných kyselin
  • podáváním se zvýší lepší stravitelnost obilovin
  • celoroční součást krmné dávky podpoří zdravý organismus
  • má vliv na nervový systém, tudíž je naprosto perfektní pro nervózní koně

    button_kupte-zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení