Chlorella BIO prášek 100g

273
1 hodnocení

BIO chlorella Zdravý den® v prášku. Chlorella je sladkovodní jednobunecná rasa při jejímž pěstování se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy se jedná o šetrné procesy, které zachovávají všechny aktivní látky obsažené v řase. Pro dobré vstřebání obsažených látek má chlorella narušenou buněčnou stěnu.

CZ-BIO-002

Použití: prášek rozmíchejte ve vodě, ovocné nebo zeleninové šťávě. Další možností je přidat chlorellu do jogurtů, kaší, koktejlu nebo jiného studeného jídla. Kvůli oxidaxi by chlorella neměla přijít do styku s kovem.

Doporučené dávkování: 1-2 čajové lžičky denně (tj. 2-4g). Začněte s menším množstvím a dávku během 14 dní postupně zvyšujte.

Výživové údaje na 100g: energetická hodnota 1717kJ/410kcal, tuky 9,3g z toho nasycené mastné kyseliny 0g, sacharidy 23g z toho cukry 0g, vláknina 0,3g, bílkoviny 58g, sůl 0g.

Složení: 100% chlorella (Chlorella vulgaris) v prášku z ekologického zemědělství.

Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Země původu: Čína. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


  • Skladem
169 Kč
Kategorie: Chlorella BIO
 

Skvělý způsob, jak zásobit tělo řadou zdravotně důležitých látek, je užívání chlorelly v prášku!

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa. Jedná se o primitivní organismus, který se na zemi vyskytoval před více než miliardou let a dokázal úspěšně přežít všechny exploze i vymírání, jež za tu dobu na zemi proběhly.

A právě tuto starobylou konzervu života nyní můžete využít ve prospěch svého zdraví.

Chlorella je zdrojem celé řady výživově hodnotných látek – najdete v ní jak vitamíny, tak minerály, enzymy, bílkoviny, a ještě mnohé další látky. A především obsahuje opravdu vysoké množství chlorofylu – mnohem vyšší, než jiné zelené rostliny. Není proto divu, že právě tato řasa patří mezi super potraviny i hodnotné zelené potraviny, které vaše tělo vyčistí od nežádoucích látek a zásobí je cennými živinami.

Pěstování a zpracování chlorelly je snadné, a právě to napomáhá její vysoké kvalitě a příznivým účinkům na lidské zdraví. Jedině živiny, které naše tělo získá v přirozené podobě a bez zbytečných úprav jsou dobře stravitelné, a tedy přínosné pro lidské zdraví.

V případě chlorelly není potřeba udělat nic víc, než narušit její silnou buněčnou stěnu a zajistit tak snadné vstřebávání všech cenných látek. To lze udělat například namletím řasy na prášek.

Chlorella prášek můžete rozmíchat ve vodě anebo v ovocné šťávě anebo přidat do jídla – tak málo stačí k tomu, abyste podali pomocnou ruku svému zdraví!

Konzumace chlorelly podpoří vaše trávení, neboť prospívá činnosti střev. Celá dlouhá řada cenných živin, které tato řasa obsahuje, posílí vaši imunitu a dodají vašemu tělu potřebnou vitalitu a energii. Díky vysokému obsahu železa chlorella prospívá krvetvorbě. Skvěle působí na činnost jater. Uvádí se i účinky o detoxikaci organismu.

Chlorella v bio podobě je zárukou dobré kvality doplňku stravy.