Chlorella BIO

Nejprodávanější

Chlorella a spirulina BIO 180 tablet
 
279 Kč
Chlorella BIO prášek 100g
 
169 Kč
Chlorella BIO 300 tablet, 150g
 
370 Kč
3 položek celkem
Chlorella a spirulina BIO 180 tablet
279 Kč

BIO chlorella a spirulina Zdravý den® v kapslích. Chlorella i spirulina jsou sladkovodní jednobuněčné řasy při jejichž pěstování se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy...

Kód: 312
Chlorella BIO prášek 100g
169 Kč

BIO chlorella Zdravý den® v prášku. Chlorella je sladkovodní jednobunecná rasa při jejímž pěstování se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy se jedná o šetrné procesy,...

Kód: 273
Chlorella BIO 300 tablet, 150g
370 Kč

BIO chlorella Zdravý den® v tabletách. Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa při  jejímž pěstování se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy se jedná o šetrné...

Kód: 270

Chlorella je oblíbeným doplňkem stravy současnosti. Pojďme se proto blíže podívat, v čem je tak jedinečná.

Chlorella je jednobuněčná řasa. Vyskytuje se ve sladkých vodách téměř po celém světě. A je tak jednoduchá a nenáročná, že jí k růstu stačí jen minimální podmínky. Není proto těžké ji kultivovat a pěstovat, třeba kvůli produkci oblíbených zelených potravin z řasy chlorelly.

Přestože je chlorella velice jednoduchým a nenáročným mikroorganismem, který se na zemi vyskytoval již před miliardou let, její buňky jsou zdrojem mnoha výživově hodnotných látek. Najdeme v nich opravdu vysoký obsah chlorofylu, kterým předčí jiné zelené rostliny. Obsahuje mnoho vitamínů, minerály, enzymy i bílkoviny.

Všechny tyto látky chrání odolná buněčná stěna – v případě, že by nebyla narušena, může projít vaším trávicím traktem, aniž by vašemu tělu výživově prospěla. Proto se vyplatí kupovat pouze bio chlorellu s narušenou buněčnou stěnou. Narušení stěny lze provést několika způsoby – k šetrným způsobům patří například mletí.

Chlorellu vulgaris můžete užívat v několika různých podobách, například v podobě sirupů, v prášku anebo v tabletách. Záleží jen na vás, jaký způsob užívání je pro vás přijatelný a maximálně pohodlný.

Užívání chlorelly bio prospěje vašemu tělu minimálně tím, že mu v dobře vstřebatelné podobě dodáte pestrou paletu hodnotných živin, které jsou v přírodní podobě dobře stravitelné. Chlorellu proto můžete užívat na podporu vitality a energie.

Chlorella také podporuje trávení a správnou činnost střev. Díky vysokému obsahu železa je vhodná na podporu krvetvorby. Obsažené látky dobře působí na činnost jater a celkovou regeneraci. K často uváděným účinkům patří i detoxikace organismu, a také zvýšení imunity díky přirozenému obsahu antioxidantů.

Cena chlorelly je skvělá – vyzkoušíte její pověstné účinky i vy?