Mělké sítko na vodu pro Microgreens

Kód: 9123
39 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sítko pro pěstování microgreens na vodě je skvělý pro každého, kdo má rád čerstvou zeleninu a bylinky. Toto sítko vám umožní snadno a efektivně pěstovat microgreens přímo ve vaší kuchyni nebo jídelně.

Typ

Mělké sítko na vodu pro Microgreens

Rodina

Microgreens, Regrow

Barvy

průsvitná

Výška

1.8cm

Šířka

12.9cm

Hloubka

12.9cm

Hmotnost

0.02736kg
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Plastia si zakládá na tom, že není z Číny, ale z Vysočiny. Vyrábí a prodává již 25 let v originálním designu celou řadu zajímavých pomůcek, které poskytují zájemcům o domácí pěstování rostlin mnoho radosti. Ve výrobním programu se nachází například sady pro pěstování zeleniny, závěsné a stolní květináče, truhlíky terakota, nádoby na bioodpad a vermikompostéry, dekorativní předměty pro floristiku, vysoké pěstební nádoby a také klíčící misky Microgreens.

Microgreens se dnes stalo obrovským hitem, protože si můžete doma vypěstovat po celý rok mladé živé rostlinky a sklízet je prakticky nepřetržitě. Postačí mít několik klíčících misek a v nich třeba rukolu, fazolky mungo nebo adzuki, řerichu či brokolici a budete mít pro každý den dostatek rostlinek na chléb s pomazánkou.

Výrobky Plastia jsou zdravotně nezávadné a certifikované pro styk s potravinami, snadno se udržují v čistotě a jak už zde bylo řečeno, není to Made in China, ale poctivá česká práce z Českomoravské vrchoviny.