Sítko k nakličovací misce

Kód: 3275
20 Kč
Skladem

Náhradní sítko k polské nakličovací misce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstování různých druhů klíčků je velmi jednoduché, když si pořídíte klíčící misku Provita. Její nesmírnou výhodou jsou tři patra, která dávají možnost klíčit až třem druhům semen najednou. To obohatí nejen jídelníček, ale rovněž poskytne rozličné chutě. Miska se skládá z ekologicky nezávadného materiálu a její součástí jsou sítka, která hrají velmi důležitý úkol při celém procesu.  

Náhradní sítka

Miska není velká a dá se snadno umístit třeba na kuchyňskou linku. Je dobře zakrytá víkem, což zabraňuje, aby se dovnitř dostaly nečistoty. Sítko k misce nakličovací PROVITA je umístěno na každém patře a přirozeně se celý proces klíčení bez nich neobejde. Jeho vzdušné a větrací otvory zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu a také jsou účinnou složkou při zavodňování jednotlivých misek. Sítko k nakličovací misce se dá snadno dokoupit. Je rovněž z kvalitního materiálu, který se dobře udržuje a navíc je i cenově velmi dobře dostupné. Náhradní sítko k misce nakličovací PROVITA můžete mít vždy po ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Provita dodává na trh již řadu let recenzemi zákazníků prověřené produkty zdravé výživy v BIO kvalitě od dvou desítek výrobců. Rozsah nabízeného zboží je velmi široký – luštěniny, obiloviny a mouky, kávoviny a čaje, pomazánky, paštiky, krémy, másla, chlazené výrobky a kompletní sortiment pro vegetariány a vegany.

Superfoods – neboli superpotraviny, kam patří ořechy a semínka, mořské řasy a doplňky stravy, jako je hrachový protein, Maca peruánská, ovoce Goji, Acai berry, Rakytník atd.

Jde to i bez lepku – lepek je hrozbou pro každého z nás, zvláště u výrobků z bílé mouky. Bezlepkových obilovin je celá řada a společnost Provita nabízí i bezlepkové pečivo.

Jde to i bez obalu – společnost Provita se zaměřuje i na prodej potravin bez obalu, což znamená významné snížení ekologické (výrobní) stopy.

RAW – volně přeloženo -  jde o to, co nám příroda poskytuje v přirozené podobě. Takové potraviny také mívají nejvyšší nutriční hodnotu a bývají nejzdravější. Patří sem kromě čerstvého a sušeného ovoce a zeleniny i ořechy a semínka, za studena lisované oleje a mnoho dalších.