Provita

Firma Provita dodává na trh již řadu let recenzemi zákazníků prověřené produkty zdravé výživy v BIO kvalitě od dvou desítek výrobců. Rozsah nabízeného zboží je velmi široký – luštěniny, obiloviny a mouky, kávoviny a čaje, pomazánky, paštiky, krémy, másla, chlazené výrobky a kompletní sortiment pro vegetariány a vegany.

Superfoods – neboli superpotraviny, kam patří ořechy a semínka, mořské řasy a doplňky stravy, jako je hrachový protein, Maca peruánská, ovoce Goji, Acai berry, Rakytník atd.

Jde to i bez lepku – lepek je hrozbou pro každého z nás, zvláště u výrobků z bílé mouky. Bezlepkových obilovin je celá řada a společnost Provita nabízí i bezlepkové pečivo.

Jde to i bez obalu – společnost Provita se zaměřuje i na prodej potravin bez obalu, což znamená významné snížení ekologické (výrobní) stopy.

RAW – volně přeloženo -  jde o to, co nám příroda poskytuje v přirozené podobě. Takové potraviny také mívají nejvyšší nutriční hodnotu a bývají nejzdravější. Patří sem kromě čerstvého a sušeného ovoce a zeleniny i ořechy a semínka, za studena lisované oleje a mnoho dalších.

2 položek celkem
Česká miska na klíčení (biomiska)
369 Kč

Vypěstujte si čerstvé klíčky a výhonky přímo doma v kuchyni. S klíčící biomiskou o třech patrech to bude úplně jednoduché a efektivní. Nevíte jak klíčit? Můžete si u nás koupit...

Kód: 46
sítko
20 Kč

Náhradní sítko k polské nakličovací misce

Kód: 3275

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem