my homemade Lemonade Mango Maracuja 1L

Kód: 7497
399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi chutný a výrazný nápoj z Maracuji vytvoříte smícháním sirupu s kvalitní vodou, s přídavkem ledové tříště. Vznikne tím osvěžující nápoj s mnoha cennými vitamíny, minerály a antioxidanty, jehož účinek předčí i limonády sycené oxidem uhličitým.

Výborně se hodí pro přípravu nápojů zvláště v létě, můžete jej připravovat doma i na cestách. Sirup lze ovšem využít i jako součást ovocných smoothies nebo zmrzlin. 

 

Nápojový koncentrát ochucený přídavkem maracuji. Pasterováno.

Složení:  *Původ: EU; **Původ: mimo EU.

Chraňte před teplem a přímým slunečním světlem! Po otevření uchovávejte v chladničce (při cca 6°C) a spotřebujte do 30 dnů. Před použitím promíchat. Doporučené dávkování: 1 díl sirupu/10 dílů perlivé vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.