my homemade Lemonade Rakytník 1L

2801
Neohodnoceno

389 Kč
Kategorie: My homemade
Hmotnost: 10 kg
 

V horkých letních dnech se vždy hodí osvěžující a chladivý nápoj. Pokud vás už však nebaví různé pomerančové, ananasové a jiné varianty, tak vás může inspirovat domácí limonáda rakytníková.

 

Osvěžující nápoj plný vitamínů, který obsahuje známou rostlinu rakytník. Je známá tím, že obsahuje hodně vitamínu C, takže je srovnatelná s citronem a také obsahuje vitamín A. Je vhodný pro imunitu, zažívání, srdce a také proti únavě.

 

Možná se vám zdá příliš léčivý na to, aby se dal z něj udělat letní nápoj, ale budete překvapeni, jak vám již po prvním loku domácí limonáda rakytníková zachutná.

 

Děti si jí zamilují už kvůli jejímu žlutému zbarvení, takže budou mít pocit, že pijí nějakou citronádu. A věřte, že u jedné skleničky rozhodně nezůstanou.

 

Pokud čekáte návštěvu, tak tímto nápojem jí určitě mile překvapíte. Někdo rád čistou vodu, ale když nabídnete něco domácího a ještě pro ně neznámé chuti, tak určitě neodolají.

 

Můžete si jí samozřejmě dle různých receptů vyrobit sami, ale proč se trápit, když si jí můžete pořídit již hotovou? Jakmile vytáhnete na stůl láhev tohoto lahodného nealko moku, tak jedna vám stačit nebude. Tolik osvěžující, příjemná chuť a vůně, tomu se nedá odolat.

 

Domácí nápoje se setkávají s čím dál tím větší oblibou a každý rád vymění svůj běžný a oblíbený nápoj za něco nového a ke všemu zdravého. Vhodné pití pro aktivní i odpočívající jedince.

 

Když za vámi někdo přijde s tím, že má žízeň, tak bez toho, abyste se zeptali, co si dá, můžete rovnou nabídnout tento skvost mezi pitím. Budete vědět, že zachutná, osvěží a žíznivý host nebo člen rodiny si řekne ještě o další.

 

Vhodné řešení pro běžné užívání, ale také na oslavy, párty, či letní grilování.

 

Byla by velká škoda nemít zásoby tak originálního a chutného nápoje ve své lednici.

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.