my homemade Lemonade Zázvor 1L

2804
Neohodnoceno

  • Na dotaz
389 Kč
Kategorie: My homemade
Hmotnost: 10 kg
 

Zastánci Tradiční čínské medicíny znají zázvor jako zahřívající koření s výrazným tepelným účinkem. Sušený zázvor je ideálním prostředkem pro posílení trávení a jako prevence proti nachlazení a virózám, zvláště v chladném počasí.

Zázvorový sirup obsahuje pouze čistou zázvorovou šťávu, bez konzervantů a přidaného cukru. Můžete z něj připravit osvěžující domácí limonádu a popíjet ji především od podzimu do jara. Je vhodná pro děti i dospělé, může být vaším společníkem při pobytu v přírodě i doma a kromě prohřívajícího účinku vám může nabídnout i koncentrované živiny v podobě minerálů, především hořčíku, vápníku, draslíku a železa a vitamínů C, A, E a skupiny B.

Zázvor je doporučován svým povzbuzujícím účinkem jak podpůrný prostředek proti depresím, křečím hladkého svalstva trávicí soustavy, proti jarní únavě a psychickému a fyzickému vyčerpání organismu. Účinkuje také jako silný detoxikační prostředek.

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.