Bambusový termohrnek 450 ml

Bambus je velmi dekorativní dřevina, jejíž vlastností se využívá k výrobě nábytku a bytových doplňků. Jedním z nich může být i bambusový termohrnek.

Termohrnky se u nás staly již tradičními výrobky, do Evropy se tento trend uchovávat chladné, nebo teplé nápoje delší dobu na cestách, přenesl z Kanady a ze Spojených států. Speciální termohrnky si tam získaly srdce mnoha zákazníků již před několika desítkami let. Můžeme je využít v pohodlí domova např. při práci nebo při relaxaci, aniž bychom museli neustále odbíhat a drink pracně ohřívat či chladit. Nejčastěji se však stává partnerem při cestování autobusem, vlakem nebo autem na delší vzdálenosti. Nápoje v nich vydrží teplé, případně chladné, po dobu zhruba 7 až 8 hodin.

Bambusový termohrnek

Bambus je pouze dekorativní prvek v podobě tenké povrchové dýhy, která z něj činí vzhledově atraktivní výrobek. Jeho funkci však zajišťuje speciální potravinářská nerezová ocel, z níž je vyrobeno samotné tělo hrnku. Součástí výrobku je víčko s těsnící vložkou proti úniku tekutiny při pohybu. Na okraji víčka se nachází malý otvůrek o průměru 1 mm, který zabraňuje podtlaku, aby se dalo z hrnku pohodlně pít, což je důležité zvláště při jízdě dopravními prostředky.

Hrnek se hodí k uchovávání nápojů nebo ovocných či zeleninových šťáv a koktejlů, mohou být i vychlazené kostkami ledu. A samozřejmě podobně jako termoska, zachová termohrnek i vysokou teplotu kávy nebo čaje. Nerezová ocel nepřijímá pachy, a tak je možné vždy po důkladném umytí používat hrnek na různé druhy obsahů.

Umývejte jej pouze šetrným způsobem vzhledem k povrchové bambusové dýze, a to pouze ručně s přídavkem saponátu. Dbejte na to, aby vnější plášť nezůstal delší dobu mokrý nebo vlhký a nevkládejte hrnek do myčky, ani do mikrovlnné trouby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení